Facebook показав найпопулярніші пости серед мешканців США. І вони зовсім не про політику
Unsplash

Facebook оприлюднив дані про найбільш популярні дописи на своїй платформі за другий квартал 2021 року серед мешканців США.

Соцмережу звинувачували в тому, що вона поширює вкрай праві ідеї, тому компанія вирішила це спростувати.

Звіт Facebook базується на тому, скільки людей побачили певний пост.

Найпопулярнішим дописом з усіх виявилася картинка, у якій треба знайти зашифровані слова. Його переглянули понад 80,6 млн разів і вподобали близько 1 млн користувачів.

 

Whether this is your reality or not, this is certainly interesting. The first 3 words I saw were gratitude, connection and change. What are the first 3 words you see?

Posted by Gaur Gopal Das on Friday, July 24, 2020

Топ-20 найпопулярніших постів в основному склали нескладні питання, написані велетенським шрифтом на кольоровому фоні.

Наприклад, допис із запитанням «Чи потрібно додавати цукор в спагеті» зайняв п’яте місце в топ-20 та набрав 58,6 млн переглядів і 3,8 млн коментарів.

У п’ятірку найпопулярніших постів також потрапили такі: «Я старий, але виглядаю молодим. Челендж. Запостіть фото, де вам 30 та більше» та «Що ви ніколи не з’їсте, неважливо, наскільки голодні?». 

Серед менш популярних можна було натрапити на таке питання: «Якби ваш пеніс або вагіна називалися на честь фільму або шоу, яке ви бачили останнім, що б це було». Цей пост набрав 49 млн переглядів та 4,3 млн коментарів і став восьмим у топі.

 

Your Honour (starring Bryan Cranston) 🍻

Posted by Ozzy Man Reviews on Thursday, January 14, 2021

За даними Facebook, серед 20 найпопулярніших дописів лише один був про політику. Це пост Джо Байдена: «Минуло 100 років — і в Америку повертається порядок».

Facebook заявляє, що тільки 6% контенту, який бачать глядачі, є політичним.

При цьому в соцмережі публікують так багато постів, що 20 найпопулярніших разом узятих становлять менш як 0,1%  всіх переглядів.

Найпопулярнішими сайтами стали: сторінка маловідомої американської футбольної команди, сайт продавця екстракту канабісу та християнської фірми з виробництва одягу.

Facebook блокуватиме контент на своїй платформі, пов'язаний з підтримкою талібів