Фотоісторія. Сьогодні — день народження Джорджа Клуні

6 травня день народження святкує відомий американський актор, режисер і продюсер Джордж Клуні. Зірці фільмів «Одинадцять друзів Оушена» й «Бетмен та Робін» виповнюється 60 років.

Chas News розповідає, яким був його шлях до успіху.

Батько Джорджа Клуні — телеведучий, журналіст, а також політик, а мати — переможниця конкурсу краси. Клуні говорив, що його батько був принциповим і впертим телеведучим, що викликало складності на роботі і звільнення. З родиною Джордж постійно переїжджав через зміну роботи батька і навіть жив у трейлері.

Фотоісторія. Мрія «повітряних піратів»: Емпайр-Стейт-Білдінг виповнилося 90 років

Під час навчання в школі у Джорджа трапився параліч Белла. Ця генетична хвороба дала про себе знати через часті тривоги та нервове життя. Пізніше в інтерв'ю Джордж зізнавався, що це стало причиною глузувань в школі.

Ще в юному віці Джордж вирішив знайти спосіб заробити гроші, адже сім'я перебувала в злиднях. Майбутній актор пробував себе в різних видах спорту, навчався на журналіста, але в підсумку, заробив $300, ставши актором масових сцен на знімальному майданчику.

Клуні-Оушен та його друзі

В один день Джордж покинув рідний будинок і поїхав до своєї тітки співачки та акторки Розмарі Клуні. Однак невдовзі вона виселила Джорджа зі свого будинку.

Початок кар'єри Джорджа був не дуже успішним. Проєкти, в яких на перших порах знімався Джордж,не були популярними.

У Тарантіно можна зніматися хоч би й від заходу до світанку

Актор вирішив, що пора повернутися додому, до колишнього життя і продовжити вчитися на журналіста. Але саме в цей момент, він отримав запрошення на кінопроби серіалу «Швидка допомога». Не особливо сподіваючись на результат, Джордж погодився прийти. Він зробив це тільки тому, що одним з продюсерів був Стівен Спілберг.

На кінопробах Джордж був в такому поганому і безнадійному настрої, що дивився на стікери-підказки з медичними шпаргалками. Серіал приніс акторові велику популярність і мав безліч шанувальників по всьому світу. Актор почав отримувати пропозиції від знаменитих режисерів.

Джордж зіграв у фільмах «Один прекрасний день», «Бетмен і Робін», «Поза полем зору».

Після завершення зйомок в серіалі актор не втратив свою популярність. Вона лише зросла.

Фотоісторія. Яким було подружнє життя Білла та Мелінди Гейтс