Фотоісторія. Сьогодні — день народження Пірса Броснана
iStock

16 травня свій день народження святкує ірландський актор Пірс Броснан. Сьогодні йому виповнилося 68 років. Chas News зібрав цікаві факти про життя одного з найвідоміших «агентів 007».

Дитинство Броснана було не дуже легким. Його батько, який працював теслею, покинув їх разом з матірю, коли Пірсу не було й року. Через це його матері довелося поїхати в Лондон. Пірс же залишився жити разом з бабусею та дідусем в Ірландії.

Пірс Броснан

Фільм «Голдфінгер» за участю Шона Коннері став першою кінострічкою, яку побачив Броснан. Після перегляду Пірс зрозумів, що хоче зіграти роль Джеймса Бонда, також відомого як «агент 007».

Після закінчення школи Пірс працював у фотостудії. Трохи згодом він випадково відвідав театральну школу та зрозмув, що акторська діяльність — його покликання. В 1973 році Броснан вступив до Лондонської школи драми. Там він провчився три роки. Протягом навчання Пірс зіграв майже всі класичні ролі в англійських театрах.

Проте популярність прийшла до нього тільки після зйомок в серіалі «Особняки Америки». На початку 90-х Броснан також зявився у стрічках «Газонокосар» та «Місіс Даутфайр».

Все своє життя Пірс мріяв зіграти Бонда. І от у 1995-му його запросили зіграти агента MI-6 у фільмі «Золоте око». Стрічка зібрала $350 млн в прокаті, а Пірс став однією з найвідоміших зірок Голлівуду. Незабаром він зіграв роль Бонда у фільмах «Завтра не помре ніколи» та «Ліцензія на вбивство». Всі вони мали величезний успіх у прокаті. Актора почали запрошувати в найкращі блокбастери та фільми Голлівуду.

Після стрімкого карєрного зросту особисте життя Пірса також почало налагоджуватися. У Броснана була велика кількість романів з відомими кіноактрисами та моделями, однак після смерті його першої дружини Кассандри Гарріс жодна з них не змогла полонити його серце.

Пірс Броснан разом з дружиною Келлі Шейн Сміт

І тільки журналістка Келлі Шейн Сміт заповнити життя актора радістю та коханням. Після довгих років стосунків Келлі народила Пірсу сина Ділана.

У 2001-му вони зіграли розкішне весілля, а у кінці 2001-го у них народився другий син — Періс. У Пірса ще є двоє всиновлених дітей — Шарлотт Емілі та Крістофера. Він всиновив їх після одруження з першою дружиною Кассандрою Гаріс.

Фотоісторія. Як відмовник від військової служби отримав найвищу військову нагороду США