Фотосток Depositphotos продали американській компанії VistaPrint за $85 млн. Що буде з бізнесом?
Pixabay

У середу, 27 жовтня американсько-ірландська компанія VistaPrint, яка входить до холдингу Cimpress, оголосила про поглинання українського фотостоку Depositphotos та дочірніх структур. Сума угоди склала $85 млн — це найбільша угода на українському ІТ-ринку за останні кілька років.

«Depositphotos, Crello, Lightfield, BiF, WAS стали частиною VistaPrint (Cimpress) NASDAQ: CMPR. Найбільший гравець на ринку принтінгу та дизайну. Cimpress дає команді серйозні ресурси для того, щоб спробувати на рівні конкурувати на світовому ринку з кращими в індустрії», — розповів на своїй Facebook-сторінці Дмитро Сергєєв, засновник Depositphotos.

«Для Depositphotos це нові перспективи, нова культура, нові ринки та можливості, подвоєння штату найближчим часом. У тому числі ми, як і раніше, виконуємо й іншу заявлену раніше місію: тягнемо інвестиції в країну і ростимо продуктовий IT сектор України — з нами разом зростає країна», — додав Сергеєв.

Depositphotos продовжить розвиватися як окремий бренд, але вже зі збільшеними інвестиціями у технології та маркетинг.

Завдяки цьому зросте команда розробників та розшириться клієнтська база у Північній Америці та Європі.

Depositphotos — це royalty free мікростокове агентство, яке заснував Дмитро Сергеєв у 2009 року в Києві.

Бібліотека Depositphotos налічує понад 170 млн файлів, включно з безкоштовними фотографіями, векторними зображеннями, ілюстраціями та відеокліпами, а також редакційними зображеннями.

У 2012 році бібліотека Depositphotos досягла позначки в 10 млн файлів менш ніж за чотири роки і вважалася одним з найбільш швидко зростаючих фотобанків у світі.

Завод «Більшовик» продали компанії з орбіти UDP Group Василя Хмельницького. Що відомо про аукціон