У Івано-Франківській територіальній громаді влада планує преміювати вчителів, які проходять вакцинацію проти COVID-19.
Про це повідомило місцеве видання «Галка».
За інформацією видання, таку ініціативу запропонував голова Івано-Франківська Руслан Марцінків через низький рівень вакцинації працівників освіти. У громаді кожен третій учитель відмовився від вакцинації проти COVID-19. Ще гірша ситуація із щепленням у дитячих садках.
Аби уникнути дистанційного навчання, міська влада вирішила фінансово стимулювати педагогів та вихователів дитсадків. Зараз у мерії готують відповідне розпорядження. Водночас за словами Марцінківа, вакцинація для цієї категорії людей усе ще залишатиметься добровільною.
«У нас є школи, де більше 90% вчителів вакцинувалися, а є, де менше 30%. Прошу, аби ми не переходили на дистанційне навчання – вакцинуватися. Вакцинація добровільна. Але школи і діти можуть бути додатковими поширювачами коронавірусу. Тому ми будемо мотивувати. Будемо преміями стимулювати тих, хто вакцинувався. В межах законодавства. Стимулювати і мотивувати, я вважаю, це є правильно», — сказав Марцінків.