404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Франція бажає першою в Євросоюзі запустити цифрові COVID-паспорти для подорожей
UN News - the United Nations

Франція хоче бути першою країною-членом ЄС, яка запровадить паспорти вакцинації для подорожей. Перший приклад цифрового «зеленого сертифіката» Європейська комісія хоче розповсюдити по всьому блоку до середини червня, повідомляє Politico.

«Минулого літа було повне безладдя, тому що у нас були різні класифікації, зони ризику, які не були однаковими в різних країнах», — сказав у вівторок Клеман Бон, французький міністр у справах Європи.

«Цього літа я сподіваюся, що ми повернемо свою свободу завдяки вакцинації, стриманості та цифровій сертифікації», — зазначив чиновник.

Додаток TousAntiCovid для відстеження контактів завантажили близько 15 млн людей, він був оновлений для включення негативних ПЛР- та антиген-тестів. До кінця місяця додаток буде оновлений, щоб включити сертифікати про щеплення, заявив у понеділок міністр з питань цифрових технологій Франції Седрік О.

Єврокомісія хоче розробити свій план цифрового зеленого сертифіката до червня.

Французький додаток уряд випробує на рейсах Air France та Air Corsica до Аяччо на Корсиці цього тижня, а потім на рейсах до французьких закордонних департаментів. Уряд Франції сподівається зробити тести додатку із сусідніми країнами ЄС протягом двох тижнів.

Раніше посли ЄС погодили мандат на переговори з Європейським парламентом щодо запуску цифрового «зеленого сертифіката» для подорожей в умовах пандемії COVID-19.

Покажи QR-код! Єврокомісія представила проєкт «Зеленого сертифікату» для подорожей ЄС