Гейміфікація війни. Українські ІТ-фахівці пропонують атакувати сайти, граючи в гру

Львівські ІТ-фахівці розробили браузерну гру-аналог відомої 2048, яка в фоновому режимі надсилає велику кількість запитів до російських сайтів, таким чином сприяє збільшенню навантаження на них. Чим більше людей гратимуть в цю гру, тим більше сайтів постраждають. Гра доступна за посиланням, її суть  в поєднанні квадратиків з однаковим числом всередині.  

Розробники не перерахували точний список сайтів, які вони атакують, проте запевняють, що мова йде про ресурси, які обслуговують російську армію.

Грати в гру краще на комп’ютері, але можна і через мобільний браузер на смартфоні, проте при використанні на ПК генерується більше трафіку, то ж збільшується навантаження на сайти ворога. Обов’язково потрібно увімкнути VPN, бо українські IP-адреси можуть блокуватися. Можна грати в гру, а можна залишити її відкритою у вкладці браузера (з увімкненим VPN), вона буде автоматично з невеликими проміжками часу звертатися до російських сайтів, навіть працюючи в фоновому режимі.

Для цього найкраще скористатись браузером Opera, який містить вбудований сервіс VPN. Тобто досить відкрити цей браузер, включити VPN та відкрити сторінку і все.

У вікні браузера з відкритою грою в режимі реального часу видно потужність атаки, згенерованої конкретним користувачем  таким способом ви зможете бачити власний вклад в ІТ-атаку на сайти ворога.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

На Рівненщині люди наліпили 2,5 тонни вареників для киян