Голова РВА на Київщині вимагав хабарі за право виїзду за кордон — Офіс генпрокурора

На Київщині затримали очільника районної військової адміністрації який разом зі своїм радником вимагав кошти за надання документів для виїзду за кордон.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«У Броварському районі правоохоронні органи затримали в.о. начальника районної військової адміністрації та його радника на спробі отримання хабаря в розмірі 350 тисяч гривень», — розповів він.

Кулеба повідомив, що посадовці за винагороду вносили дані про осіб до інформаційної бази «Шлях», що давало можливість безперешкодно перетнути кордон.

В Офісі генпрокурора уточнюють, що зловмисники налагодили схему вимагання з представників благодійних організацій за внесення даних про водіїв до цієї інформаційної бази. Затриманим повідомили про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Прізвище затриманого не називається, однак виконуючим обов'язки голова Броварської РВА наразі значиться Павло Проскочило.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Чоловіки повинні бути готовими воювати»: Резніков про спрощення правил виїзду за кордон