Готова дати відсіч загарбникам. 79-річна захисниця Маріуполя з автоматом у руках стала зіркою світових ЗМІ (фото)
Павло Гінтов

79-річна жителька Маріуполя Валентина Константиновська з автоматом у руках днями стала зіркою мемів в України, а вже сьогодні про неї заговорили світові ЗМІ.

Фото, яке зробило жінку популярною на увесь світ зроблене під час навчання військовому вишколу для цивільного населення. На ньому Валентина вчилася захищати своє місто.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Олена Золотарьова, активістка.

І додала до посту фото шпальт газет, які опублікували фото відважної української бабусі.

 

#бИйся Вчора наша Валентина Константиновская рванула не тільки український ФБ, а і світову провідну Quality пресу. А...

Posted by Олена Золотарьова on Monday, February 14, 2022

 

«Наша Валентина Константиновська «рванула» не тільки український фейсбук, а й світову провідну Quality пресу», — написала Олена Золотарьова.

Активістка відзначила, що «на додачу підпалила у Скабєєвої (російська пропагандистка Ольга Скабаєва — Прим.ред.)».

«А за кордоном точно «прифігіли» від дами з зачіскою, манікюром і одягом в стилі королеви Єлизавети, яка не бідкається і тримається за поперек, а посміхається, вивчаючи, що їй робити зі зброєю», — написала активістка.

Золотарьова також додава, мовляв, якщо літня маріупольська жінка готується до зустрічі ворога, то іншим вже точно соромно панікувати.

Літня захисниця Маріуполя з автоматом у руках стала зіркою світових ЗМІ

Що відомо про відважну маріупольчанку

Валентина Константиновська говорить російською мовою та з 2014 року допомагає українській армії та добровольцям. 

За даними ЗМІ, жінці 79 років.

Валерій Авер'янов, організатор медцентру Dr.Verum написав у Facebook, що він має честь бути знайомим з цією неймовірною жінкою.

«Пані Валентина з початку війни, з 2014 року, системно допомогає української армії та добровольцям, – сотні маскувальних сіток, кікімор, чохли на міномети та артилерію, – це та багато іншого зробила вона своїми руками!» — написав Авер'янов.

Організатор медцентру відзначив, що Валентина Константиновська — сильний та надійний боєць, з яким можна йти у розвідку. 

У соцмережах користувачі активно підтримують жінку й пишуть, що «пані Валентина однією своєю присутністю вбила всю російську пропаганду».

Про українку наразі написали видання: The Times, The Daily Telegraph, Euronews, Idependent, Daily Mail, Fanpage та інші.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Новий штам Путіна». Користувачі соцмереж відреагували мемами та фотожабами на новини про загрозу нападу Росії 16 лютого (фото)