404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Готова до боротьби». Україну вчетверте переобрали до Ради ООН із прав людини
Пресслужба ООН

Генеральна асамблея ООН вчетверте переобрала Україну до Ради ООН із прав людини на 2021−2023 роки. До складу ради потрапила й Росія,  а також ще низку країн. З 1 січня 2021 року рада запрацює в новому складі.  

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів у своєму Twitter.

«Як країна, яка підтримувала створення Ради для забезпечення універсального дотримання прав людини, Україна буде надалі відстоювати запобігання порушенням цих прав задля сталого міжнародного миру та безпеки», — зазначив очільник МЗС.

До Ради також пройшла Росія — «відомий порушник прав людини». Кулеба вважає, що її обрали через брак конкуренції у Східноєвпропейській групі.

«Україна готова до боротьби. Не дозволимо зловживати місцем в Раді, аби покривати порушення прав людини», — підсумував міністр.

Заступник очільника МОЗ Еміне Джапарова зауважила, що міністерство працюватиме над тим, аби Рада дійсно захищала тих, хто потребує допомоги, а не була прихистком для безкарності.

 

#РПЛ #ООН Україна на 3 роки обрана до Ради з прав людини ООН. Маємо добрі новини з Нью-Йорка. З часу заснування Ради...

Posted by Emine Dzheppar on Tuesday, October 13, 2020

Всього до Ради ООН з прав людини входять 47 країн. Термін повноважень становить три роки. Вибори проводяться шляхом таємного голосування. Щоб потрапити у склад Ради країна повинна отримати щонайменше 97 голосів.

Раніше ми писали, що генеральний секретар ООН опублікував доповідь про порушення прав людини в анексованому Криму. 

Нобелівську премію миру присудили Всесвітній продовольчій програмі