Графіки відключення світла в Україні 13 лютого: де та коли не буде електрики

Після запуску двох енергоблоків на Рівненській АЕС в Україні суттєво покращилася ситуація з електропостачанням. У результаті у багатьох областях 13 лютого планують не вимикати світло.

Сhas News розповідає, як відключатимуть світло у різних областях України.

ОНОВЛЕНО 11:00

В Укренерго повідомили, що у Київській, Хмельницькій, Житомирській областях та у Києві у міру зростання споживання можливе застосування відключень відповідно до графіків для уникнення ризику перевантаження обладнання.

 

Коли не буде світла у Вінницькій області 13 лютого

У понеділок, 13 лютого, в області проводитимуть вимірювання електроспоживання. У зв'язку з цим  вимикати застосовувати обмеження для регіону не планують. У разі зміни ситуації дізнатися свою чергу відключень за адресою та актуальний графік можна за цим посиланням, а отримати інформацію про аварійні відключення — за цим посиланням.

Коли не буде світла у Волинській області 13 лютого

13 лютого графіки погодинного відключення на Волині застосовуватись не будуть. Графіки погодинного відключення електроенергії можуть бути застосовані лише у разі зміни Укренерго лімітів потужності на область у певні години протягом дня з метою. Актуальну інформацію з цього приводу оперативно розміщують у телеграм-каналі Волиньобленерго.

Коли не буде світла у Дніпрі та Дніпропетровській області 13 лютого

Впродовж дня 13 лютого у Дніпропетровській області відключення світла не передбачені. Однак, у разі перенавантаження мереж, можливі відключення світла в окремих районах. Ознайомитись з поточними відключеннями можна за посиланням.

Коли не буде світла у Житомирській області 13 лютого

На Житомирщині графіки відключень світла поділені на три сектори. При отриманні команди від «Укренерго застосовується червоний сектор, при недостатності потужності додатково вводяться в дію жовтий, а потім зелений.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням. Аби переглянути, яка адреса належить тій чи іншій групі, потрібно натиснути на сектор на сайті.

Коли не буде світла у Закарпатській області 13 лютого

Впродовж 13 лютого на Закарпатті не відключатимуть електроенергію. В області пройде «день без обмежень» для замірів рівня фактично електроспоживання. Якщо ситуація зміниться, то ознайомитися з графіком вимкнень можна за посиланням

Коли не буде світла у Запорізькій області 13 лютого

13 лютого в області погодинні відключення не заплановані. Якщо рівень енергоспоживання перевищуватиме ліміти, область повернеться до погодинних відключень. За ними, споживачі поділені на 3 черги. Ознайомитися із переліком адрес для кожної з черг можна за посиланнями: 1 черга, 2 черга, 3 черга.

Коли не буде світла в Івано-Франківській області 13 лютого

В області 13 лютого світло вимикати не планують. Про зміни у роботі енергосистеми та стан мереж області можна дізнатися на сайті Прикарпаттяобленерго та на Facebook-сторінці компанії. 

Коли не буде світла у Києві 13 лютого

13 лютого у столиці не планують обмежувати електропостачання. Однак  у разі перенавантаження мереж, можливі відключення світла в окремих районах. Перевірити інформацію щодо поточних відключень у такому випадку можна буде за посиланням.

Коли не буде світла у Київській області 13 лютого

13 лютого Київщина буде зі світлом. Але у випадку перенавантаження мереж в окремих районах можливі відключення. Дізнатись актуальну інформацію про обмеження можна буде за посиланням

Коли не буде світла у Кропивницькому та Кіровоградській області 13 лютого

Станом на 13 лютого по всій Кіровоградській області графік погодинних відключень не застосовується. У випадку зміни ситуації з графіками можна ознайомитись за посиланням.

Коли не буде світла у Львові та Львівській області 13 лютого

У регіоні споживачі поділені на три групи. Для кожної діє свій графік. Переглянути його можна за посиланням.

Коли не буде світла у Миколаївській області 13 лютого

Станом на ранок 13 лютого Укренерго ви визначило ліміти на електроспоживання для Миколаївщини. Про зміни у ситуації оперативно інформують на сторінці Миколаївобленерго у Facebook.

Коли не буде світла в Одесі та Одеській області 13 лютого

В Одеській області діють стабілізаційні графіки відключень світла. Відтепер споживачі будуть розділені на 6 групи. Перевірити інформацію щодо відключень за вашою адресою можна тут.

Коли не буде світла у Полтавській області 13 лютого

«Укренерго» не довело ліміти потужності для регіону, тому відключень не планують.  Але у випадку перенавантаження мереж переглянути розклад вимкнень світла на лютий в області можна за посиланням. Дізнатися, у якій групі ваша адреса можна тут.

Коли не буде світла у Рівненській області 13 лютого

13 лютого Рівне та Рівненська область будуть без обмежень електропостачання. У разі зміни ситуації подивитися актуальні графіки відключень світла можна за посиланням

Коли не буде світла у Сумській області 13 лютого

13 лютого відключення світла в Сумах та області не планується. У разі зміни ситуації графік погодинних відключень світла можна переглянути тут.

Коли не буде світла у Тернопільській області 13 лютого

13 лютого на Тернопільщині не будуть застосовуватись обмеження електроенергії.

Коли не буде світла у Харкові та Харківській області 13 лютого

«Харківобленерго» оновило графік погодинних відключень світла у Харкові та області. Новий графік складатиметься з 12 черг і діятиме з 13 до 19 лютого 2023 року. Ознайомитись з ним можна тут.

Коли не буде світла у Хмельницькій області 13 лютого

13 лютого в область буде без обмежень електропостачання. Лише в північних громадах Хмельниччини можливі мережеві обмеження, але тільки в періоди максимального навантаження, в ранкові та вечірні години. Ознайомитись з графіком можна тут.

Коли не буде світла у Черкаській області 13 лютого

13 лютого відключень електроенергії упродовж усієї доби не планується. Втім у разі нестабільної роботи об’єднаної енергосистеми країни будуть застосовуватися графіки погодинних відключень. Дізнатись розклад вимкнень електроенергії, а також перевірити свою адресу можна подивитися за посиланням

Коли не буде світла у Чернівецькій області 13 лютого

13 лютого вимикати світло в області не планують. У разі зміни ситуації перевірити свою адресу та дізнатися, коли вимикатимуть електроенергію можна за посиланням.

Коли не буде світла у Чернігівській області 13 лютого

13 лютого в області мають вимірювати фактичний рівень електропостачання, тому відключення не плануються. У разі зміни ситуації подивитися за якою групою вимикатимуть світло за вашою адресою можна за цим посиланням.

Графік вимкнень для парного і непарного дня згідно з кожною групою можна переглянути за цим посиланням. Щоб дізнатися про відключення за особовим рахунком, слід звернутись у Telegram-бот.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.