Графіки відключення світла в Україні 14 березня: яка ситуація в енергосистемі
Unsplash

Енергетики продовжують відновлювати енергосистему після масованої ракетної атаки 9 березня. Через перевантаження обладнання у певних регіонах можливі аварійні чи стабілізаційні відключення в окремих районах.

Сhas News розповідає, де можна знайти інформацію про графіки можливих відключень у кожному регіоні країни.

Коли не буде світла у Вінницькій області 14 березня

У випадку вимкнень дізнатися свою чергу відключень за адресою та актуальний графік можна за цим посиланням, а отримати інформацію про аварійні відключення — за цим посиланням.

Коли не буде світла у Волинській області 14 березня

Відключення світла в регіоні не заплановані. Актуальну інформацію про можливі вимкнення повідомляють у Telegram-каналі Волиньобленерго.

Коли не буде світла у Дніпрі та Дніпропетровській області 14 березня

Відключення світла не заплановані, але у разі перенавантаження мереж можливі обмеження електропостачання в окремих районах області за графіками. Про зміну ситуації можна ознайомитись з графіком можна за посиланням.

Коли не буде світла у Житомирській області 14 березня

Детальну інформацію та розклад відключень світла можна отримати за посиланням

Коли не буде світла у Закарпатській області 14 березня

У регіоні вимикати світло не планують. Але у разі перенавантаження ознайомитись із графіком можливих вимкнень можна за посиланням

Коли не буде світла у Запорізькій області 14 березня

Наразі енергетики працюють над відновленням енергопостачання. У випадку повернення до стабілізаційних відключень ознайомитися із переліком адрес для кожної з черг можна за посиланнями: 1 черга, 2 черга, 3 черга.

Коли не буде світла в Івано-Франківській області 14 березня

Ліміти на 14 березня не встановлені. У разі змін у роботі енергосистеми графіки можна дізнатися на сайті Прикарпаттяобленерго та на Facebook-сторінці компанії. 

Коли не буде світла у Києві 14 березня

У частині Голосіївського, Святошинського, Шевченківського та Солом'янського районів столиці відбуваються відключення згідно стабілізаційних графіків. Перевірити інформацію щодо поточних вимкнень можна за посиланням.

Коли не буде світла у Київській області 14 березня

У частині Бучанського, Обухівського та Фастівського районів відбуваються відключення згідно зі стабілізаційними графіками. Дізнатись актуальну інформацію про обмеження можна за посиланням

Коли не буде світла у Кропивницькому та Кіровоградській області 14 березня

Про обмеження споживання у регіоні не повідомляли. У разі змін з графіками можна ознайомитись за посиланням.

Коли не буде світла у Львові та Львівській області 14 березня

На Львівщині не планують обмежувати споживання електроенергії. Якщо ситуація зміниться, графік відключень можна переглянути за посиланням.

Коли не буде світла у Миколаївській області 14 березня

Про ситуацію з електропостачанням і відключеннями світла оперативно інформують на сторінці Миколаївобленерго у Facebook.

Коли не буде світла в Одесі та Одеській області 14 березня

На Одещині енергетики стабілізували ситуацію зі світлом, ліміти щодо обмеження споживання відсутні. Однак у разі перенавантаження мереж можливі обмеження електропостачання в окремих районах області. Перевірити інформацію щодо відключень за вашою адресою можна тут

Коли не буде світла у Полтавській області 14 березня

Відключення світла в регіоні не заплановані. У разі погіршення ситуації переглянути розклад вимкнень світла в області можна на сайті. Дізнатися, у якій групі ваша адреса можна тут.

Коли не буде світла у Рівненській області 14 березня

У разі застосування стабілізаційних відключень світла актуальні графіки можна подивитися за посиланням

Коли не буде світла у Сумській області 14 березня

У випадку відключень ознайомитись з графіками можна за посиланням.

Коли не буде світла у Тернопільській області 14 березня

З графіком можливих відключень можна ознайомитись тут.

Коли не буде світла у Харкові та Харківській області 14 березня

У Харківській області через мережеві обмеження при зростанні споживання упродовж дня можливі аварійні відключення. Перевірити інформацію про відключення можна тут.

Коли не буде світла у Хмельницькій області 14 березня

Відключення світла в регіоні не заплановані. У разі погіршення ситуації чи стрімкого зростання споживання електрики ліміти можуть бути доведені протягом дня. З графіком планових вимкнень у разі їх застосування можна ознайомитись тут.

Коли не буде світла у Черкаській області 14 березня

Дізнатись розклад вимкнень електроенергії на випадок погіршення ситуації, а також перевірити свою адресу можна за посиланням

Коли не буде світла у Чернівецькій області 14 березня

У Чернівецькій області світло не вимикатимуть. Однак в разі погіршення ситуації розклад можливих відключень електрики можна подивитись тут.

Коли не буде світла у Чернігівській області 14 березня

У разі погіршення ситуації подивитися, за якою групою вимикатимуть світло за вашою адресою, можна за цим посиланням.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Хто та де може видавати повістки: пояснює омбудсмен