Графіки відключення світла в Україні 15 лютого: де та коли не буде електрики
Pixabay

В Україні у порівнянні з початком місяця відчутно покращилася ситуація з електропостачанням. У більшості областей є можливість не вимикати електроенергію протягом доби. Звісно — за умови відсутності нових обстрілів інфраструктури або аварій обладнання.

Графіки погодинних відключень діють в Одесі. Також про вимкнення електроенергії у Львові попередив мер Андрій Садовий.

В столиці відключення можливі у разі різкого зростання споживання і перевантаження обладнання.

Сhas News розповідає, як відключатимуть світло у різних областях України і де можна знайти інформацію про графіки відключень.

Коли не буде світла у Вінницькій області 15 лютого

У випадку вимкнень дізнатися свою чергу відключень за адресою та актуальний графік можна за цим посиланням, а отримати інформацію про аварійні відключення — за цим посиланням.

Коли не буде світла у Волинській області 15 лютого

15 лютого графіки погодинного відключення застосовуватись не будуть. Актуальну інформацію про можливі вимкнення оперативно розміщують у телеграм-каналі Волиньобленерго.

Коли не буде світла у Дніпрі та Дніпропетровській області 15 лютого

«Укренерго» не надавав обмежень споживання електроенергії на Дніпропетровщині. У разі зміни ситуації ознайомитись з поточними відключеннями можна за посиланням.

Коли не буде світла у Житомирській області 15 лютого

15 лютого на Житомирщині проводять замір потужності електричної енергії, відключень не планується.

На Житомирщині графіки відключень світла поділені на три сектори. При отриманні команди від «Укренерго застосовується червоний сектор, при недостатності потужності додатково вводяться в дію жовтий, а потім зелений.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням. Аби переглянути, яка адреса належить тій чи іншій групі, потрібно натиснути на сектор на сайті.

Коли не буде світла у Закарпатській області 15 лютого

На Закарпатті не плануються стабілізаційні відключення електроенергії. Ознайомитись із графіком вимкнень можна за посиланням

Коли не буде світла у Запорізькій області 15 лютого

Якщо рівень енергоспоживання перевищуватиме виробництво, можуть запровадити аварійні стабілізаційні відключення. Споживачі поділені на 3 черги. Ознайомитися із переліком адрес для кожної з черг можна за посиланнями: 1 черга, 2 черга, 3 черга.

Коли не буде світла в Івано-Франківській області 15 лютого

14 лютого планують провести без обмежене електропостачання. Про зміни у роботі енергосистеми та стан мереж області можна дізнатися на сайті Прикарпаттяобленерго та на Facebook-сторінці компанії. 

15 лютого 2023 року — яке сьогодні свято та які пам’ятні події сталися цього дня

Коли не буде світла у Києві 15 лютого

У разі перенавантаження мереж можливі відключення світла за графіком. Перевірити інформацію щодо поточних відключень у такому випадку можна за посиланням.

Коли не буде світла у Київській області 15 лютого

У випадку перенавантаження мереж в окремих районах Київщини можливі відключення. Дізнатись актуальну інформацію про обмеження можна за посиланням

Коли не буде світла у Кропивницькому та Кіровоградській області 15 лютого

У Кіровоградській області графік погодинних відключень не застосовується. У випадку зміни ситуації з графіками можна ознайомитись за посиланням.

Коли не буде світла у Львові та Львівській області 15 лютого

На Львівщини зруйновані практично всі електропідстанції. Мер Львова Андрій Садовий напередодні зазначив, що в середньому половину дня містяни мають світло, а половину живуть в умовах відключень. В пріоритеті постачання електроенергії — виробництва, медичні установи, об'єкти критичної інфраструктури.

Побутові споживачі в регіоні поділені на три групи, для кожної діє свій графік. Переглянути його можна за посиланням.

Коли не буде світла у Миколаївській області 15 лютого

Обмежень споживання на сьогодні не встановлювали. Про ситуацію з електропостачанням і відключеннями світла оперативно інформують на сторінці Миколаївобленерго у Facebook.

Коли не буде світла в Одесі та Одеській області 15 лютого

В Одеській області діють стабілізаційні графіки відключень світла. Споживачі поділені на 6 груп. Перевірити інформацію щодо відключень за вашою адресою можна тут.

Коли не буде світла у Полтавській області 15 лютого

15 лютого планують не застосовувати графік погодинних відключень. Переглянути розклад вимкнень світла на лютий в області можна за посиланням. Дізнатися, у якій групі ваша адреса можна тут.

Коли не буде світла у Рівненській області 15 лютого

У разі застосування відключень світла актуальні графіки можна подивитися за посиланням

Коли не буде світла у Сумській області 15 лютого

Відключення електроенергії за графіками у Сумах та області не планується.

Коли не буде світла у Тернопільській області 15 лютого

Графіки погодинних відключень електроенергії з 13 по 19 лютого на Тернопільщині можна переглянути тут.

Коли не буде світла у Харкові та Харківській області 15 лютого

Оновлений графік складається з 12 черг і діятиме з 13 до 19 лютого 2023 року. Ознайомитись з ним можна тут.

Коли не буде світла у Хмельницькій області 15 лютого

Погодинні відключення не плануються, але у разі їх застосування ознайомитись з графіком можна тут.

Коли не буде світла у Черкаській області 15 лютого

У разі дефіциту електроенергії в області можуть запровадити стабілізаційні відключення. Дізнатись розклад вимкнень електроенергії, а також перевірити свою адресу можна за посиланням

Коли не буде світла у Чернівецькій області 15 лютого

У Чернівецькій області не планують обмежувати електропостачання.

Коли не буде світла у Чернігівській області 15 лютого

У регіонті також обіцяють не вимикати світло. У разі зміни ситуації подивитися за якою групою вимикатимуть світло за вашою адресою можна за цим посиланням.

Графік вимкнень для парного і непарного дня згідно з кожною групою можна переглянути за цим посиланням. Щоб дізнатися про відключення за особовим рахунком, слід звернутись у Telegram-бот.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Субсидії у 2023 році: хто має право і як отримати