Графіки відключення світла в Україні 8 лютого: де та коли не буде електрики

З 8 лютого Укренерго розпочне вимірювати фактичне споживання електроенергії у кожній області. З цією метою для кожного з регіонів визначили день без відключень світла.

Перші у списку — Запорізька, Донецька та Миколаївська області. В інших областях (за виключення Одеської та Сумської) 8 лютого діятимуть стабілізаційні графіки.

Сhas News розповідає, де можна подивитися графіки відключень електроенергії у своєму регіоні.

Коли не буде світла у Вінницькій області 8 лютого

Дізнатися свою чергу відключень за адресою та актуальний графік можна за цим посиланням, а отримати інформацію про аварійні відключення — за цим посиланням.

Коли не буде світла у Волинській області 8 лютого

Графік погодинних відключень світла для своєї адреси можна подивитися на сайті Волиньобленерго за посиланням.

Коли не буде світла у Дніпрі та Дніпропетровській області 8 лютого

У регіоні діють графіки стабілізаційних відключень. Ознайомитись з ним можна за посиланням.

Коли не буде світла у Житомирській області 8 лютого

На Житомирщині графіки відключень світла поділені на три сектори. При отриманні команди від Укренерго застосовується червоний сектор, при недостатності потужності додатково вводяться в дію жовтий, а потім зелений.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням. Аби переглянути, яка адреса належить тій чи іншій групі, потрібно натиснути на сектор на сайті.

Коли не буде світла у Закарпатській області 8 лютого

На Закарпатті споживачі поділені на чотири черги. Ознайомитися з графіком можна за посиланням

Коли не буде світла у Запорізькій області 8 лютого

8 лютого Укренерго не встановлюватиме ліміти на електроспоживання. Відповідно до цього вимикати світло в області не планують.

Коли не буде світла в Івано-Франківській області 8 лютого

В області виділені чотири черги відлючень світла, кожна з яких поділяється на кілька підчерг. Дізнатись свою чергу можна за особовим рахунком: за посиланням або у чатботі Viber.

Коли не буде світла у Києві 8 лютого

В  Києві проводять відключення за стабілізаційними графіками. Споживачі поділені на три групи за часом відключень. Перевірити інформацію щодо поточних відключень та ознайомитись з графіком можна за посиланням.

Коли не буде світла у Київській області 8 лютого

Усі споживачі в регіоні поділені на чотири групи. Дізнатись, коли вимикатимуть світло за вашою адресою, можна за посиланням

Коли не буде світла у Кропивницькому та Кіровоградській області 8 лютого

У Кіровоградській області діють графіки погодинних відключень. Згідно з ними, у споживачів дві години є світло і дві години  відсутнє. Ознайомитись з графіком погодинних відключень можна за посиланням.

Коли не буде світла у Львові та Львівській області 8 лютого

Електроенергія в регіоні гарантовано подають двічі на добу по чотири години. В інші години ймовірні відключення. У регіоні споживачі поділені на три групи. Для кожної діє свій графік. Переглянути його можна за посиланням.

Коли не буде світла у Миколаївській області 8 лютого

8 лютого Укренерго не встановлюватиме ліміти на електроспоживання. Відповідно до цього вимикати світло в області не планують.

Коли не буде світла в Одесі та Одеській області 8 лютого 

Внаслідок аварії 4 лютого на ключовій підстанції в Одесі та Одеському районі триває складна ситуація з електропостачанням.

В ДТЕК планують поки давати світло на дві години через вісім годин. Ремонтні роботи обіцяють завершити до 10 лютого.

Коли не буде світла у Полтавській області 8 лютого

У регіоні дотримують відключень за графіком. Переглянути розклад вимкнень світла на лютий в області можна за посиланням. Дізнатися, у якій групі ваша адреса можна тут.

Коли не буде світла у Рівненській області 8 лютого

Графік погодинних відключень світла для своєї адреси можна подивитися за посиланням

Коли не буде світла у Сумській області 8 лютого

8 лютого відключення електроенергії за графіками по місту Суми та області не планується.

Коли не буде світла у Тернопільській області 8 лютого

Для регіону оприлюднили графік відключення, який діятиме з 6 по 12 лютого.

Споживачів поділили на три групи. Переглянути відповідність адреси до відключення світла згідно з графіком можна за цим посиланням.

Коли не буде світла у Харкові та Харківській області 8 лютого

У регіоні світло вимикають у 12 черг, початок кожної змінюється щотижня. Ось їх розклад, а переглянути чергу для конкретної адреси на сайті обленерго можна за цим посиланням.

Коли не буде світла у Хмельницькій області 8 лютого

8 лютого діятиме схема «6 на 3»: шість годин електрична енергія постачатиметься, три години буде відсутня. Тобто відключення відбуватимуться лише за основними чергами, позначеними в графіку погодинних відключень темнішим кольором та надписом «електроенергія відсутня».

Перевірити, до якої черги ви належите можна за посиланням.

Коли не буде світла у Черкаській області 8 лютого

В області продовжують діяти червоні графіки відключень світла (у регіоні розроблені зелені, жовті, червоні та сірі графіки).

Розклад вимкнень електроенергії, а також перевірити свою адресу можна подивитися за посиланням

Коли не буде світла у Чернівецькій області 8 лютого

На Буковині усі споживачі поділені на 18 груп, для кожної з яких діє власний графік відключень світла. Перевірити свою адресу та дізнатися, коли вимикатимуть електроенергію 4 лютого, можна за посиланням.

Коли не буде світла у Чернігівській області 8 лютого

Групи відключень поділені на жовту, синю та зелену. Дізнатись за якою групою вимикатимуть світло за вашою адресою можна за цим посиланням.

Графік вимкнень для парного і непарного дня згідно з кожною групою можна переглянути за цим посиланням. Щоб дізнатися про відключення за особовим рахунком, слід звернутись у Telegram-бот.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

День без відключення світла: графік, коли у кожній області буде електрика