Графіки відключення світла в Україні 9 лютого: де та коли не буде електрики
Pixabay

В енергосистемі України залишається суттєвий дефіцит після російських атак на українську енергетичну інфраструктуру. На нього також впливає низька температура повітря, через що збільшується споживання електроенергії.

Найскладніша ситуація — на Одещині, але вона покращується.

Водночас з 8 лютого Укренерго розпочав вимірювати фактичне споживання електроенергії у кожній області. І з цією метою запровадив для кожного з регіонів день без відключень світла.  За планом, в четвер, 9 лютого, не будуть вимикати світло у Харківській, Херсонській і Хмельницькій областях.

У Києві, Київській та Дніпропетровській областях сьогодні не обмежуватимуть електропостачання з 10:00 по 15:00. Але, у разі підвищеного навантаження в цей час можуть застосовуватись стабілізаційні відключення.

В більшості ж областей діють графіки стабілізаційних відключень.

Сhas News розповідає, де можна подивитися графіки відключень електроенергії у своєму регіоні.

Коли не буде світла у Вінницькій області 9 лютого

Дізнатися свою чергу відключень за адресою та актуальний графік можна за цим посиланням, а отримати інформацію про аварійні відключення — за цим посиланням.

Коли не буде світла у Волинській області 9 лютого

Графік погодинних відключень світла для своєї адреси можна подивитися на сайті Волиньобленерго за посиланням.

Коли не буде світла у Дніпрі та Дніпропетровській області 9 лютого

З 10:00 по 15:00 на Дніпропетровщині не обмежуватимуть електропостачання. Але, у разі підвищеного навантаження в цей час можуть застосовуватись стабілізаційні відключення згідно з графіком. Ознайомитись з ним можна за посиланням.

Коли не буде світла у Житомирській області 9 лютого

На Житомирщині графіки відключень світла поділені на три сектори. При отриманні команди від Укренерго застосовується червоний сектор, при недостатності потужності додатково вводяться в дію жовтий, а потім зелений.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням. Аби переглянути, яка адреса належить тій чи іншій групі, потрібно натиснути на сектор на сайті.

Коли не буде світла у Закарпатській області 9 лютого

На Закарпатті споживачі поділені на чотири черги. Ознайомитися з графіком можна за посиланням

Коли не буде світла у Запорізькій області 9 лютого

На території області тривають стабілізаційні відключення електроенергії. Вони здійснюються у 3 черги, орієнтовна тривалість відключення для кожної черги — 4 години. Ознайомитися із переліком адрес для кожної з черг можна за посиланнями: 1 черга, 2 черга, 3 черга.

Коли не буде світла в Івано-Франківській області 9 лютого

В області виділені чотири черги відлючень світла, кожна з яких поділяється на кілька підчерг. Дізнатись свою чергу можна за особовим рахунком: за посиланням або у чатботі Viber.

9 лютого 2023 року — яке сьогодні свято та які пам’ятні події сталися цього дня

Коли не буде світла у Києві 9 лютого

В Києві з 10:00 по 15:00 не обмежуватимуть електропостачання. Але, у разі підвищеного навантаження в цей час можуть застосовуватись стабілізаційні відключення згідно з графіком. Споживачі поділені на три групи за часом відключень. Перевірити інформацію щодо поточних відключень та ознайомитись з графіком можна за посиланням.

Коли не буде світла у Київській області 9 лютого

На Київщині з 10:00 по 15:00 не обмежуватимуть електропостачання. Але, у разі підвищеного навантаження в цей час можуть застосовуватись стабілізаційні відключення згідно з графіком. Усі споживачі в регіоні поділені на чотири групи. Дізнатись, коли вимикатимуть світло за вашою адресою, можна за посиланням

Коли не буде світла у Кропивницькому та Кіровоградській області 9 лютого

У Кіровоградській області діють графіки погодинних відключень. Згідно з ними, у споживачів дві години є світло і дві години  відсутнє. Ознайомитись з графіком погодинних відключень можна за посиланням.

Коли не буде світла у Львові та Львівській області 9 лютого

Електроенергія в регіоні гарантовано подають двічі на добу по чотири години. В інші години ймовірні відключення. У регіоні споживачі поділені на три групи. Для кожної діє свій графік. Переглянути його можна за посиланням.

Коли не буде світла у Миколаївській області 9 лютого

У Миколаєві та області світло вимикають у шість черг. Знайти свою адресу в оновленому графіку можна за цим посиланням.

Також на сторінці Миколаївобленерго у Facebook щогодини інформують, коли яку чергу відключатимуть від електрики.

Коли не буде світла в Одесі та Одеській області 9 лютого 

Ремонтним бригадам вдалося подати додатковий обсяг електроенергії у регіон. Обленерго розподіляє додаткову потужність між споживачами. Це дасть можливість скоротити тривалість відключень.

Перевірити інформацію щодо відключень в регіоні можна тут.

Коли не буде світла у Полтавській області 9 лютого

У регіоні дотримують відключень за графіком. Переглянути розклад вимкнень світла на лютий в області можна за посиланням. Дізнатися, у якій групі ваша адреса можна тут.

Коли не буде світла у Рівненській області 9 лютого

Графік погодинних відключень світла для своєї адреси можна подивитися за посиланням

Коли не буде світла у Сумській області 9 лютого

Графіки погодинних відключень для області можна переглянути за посиланням.

Коли не буде світла у Тернопільській області 9 лютого

Для регіону оприлюднили графік відключення, який діятиме з 6 по 12 лютого. Споживачів поділили на три групи. Переглянути відповідність адреси до відключення світла згідно з графіком можна за цим посиланням.

Коли не буде світла у Харкові та Харківській області 9 лютого

У четвер, 9 лютого, в регіоні обіцяють не вимикати світло.

В інші дня світло вимикають у 12 черг, початок кожної змінюється щотижня. Ось їх розклад, а переглянути чергу для конкретної адреси на сайті обленерго можна за цим посиланням.

Коли не буде світла у Хмельницькій області 9 лютого

У четвер, 9 лютого, в регіоні обіцяють день без обмежень електропостачання.

В інші дня діє схема «6 на 3»: шість годин електрична енергія постачатиметься, три години буде відсутня. Тобто відключення відбуватимуться лише за основними чергами, позначеними в графіку погодинних відключень темнішим кольором та надписом «електроенергія відсутня».

Перевірити, до якої черги ви належите можна за посиланням.

Коли не буде світла у Херсонській області 9 лютого

У четвер, 9 лютого, в регіоні планують не вимикати світло без необхідності.

Коли не буде світла у Черкаській області 9 лютого

В області продовжують діяти червоні графіки відключень світла (у регіоні розроблені зелені, жовті, червоні та сірі графіки).

Розклад вимкнень електроенергії, а також перевірити свою адресу можна подивитися за посиланням

Коли не буде світла у Чернівецькій області 9 лютого

На Буковині усі споживачі поділені на 18 груп, для кожної з яких діє власний графік відключень світла. Перевірити свою адресу та дізнатися, коли вимикатимуть електроенергію 4 лютого, можна за посиланням.

Коли не буде світла у Чернігівській області 9 лютого

Групи відключень поділені на жовту, синю та зелену. Дізнатись за якою групою вимикатимуть світло за вашою адресою можна за цим посиланням.

Графік вимкнень для парного і непарного дня згідно з кожною групою можна переглянути за цим посиланням. Щоб дізнатися про відключення за особовим рахунком, слід звернутись у Telegram-бот.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

День без відключення світла: графік, коли у кожній області буде електрика