Гвардійці продовжують вдосконалювати майстерність й опановувати західну техніку. Наші захисники продемонстрували тренування з дронами й американськими БТР.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
На першому етапі воїни Дніпровського батальйону продемонстрували бойові здібності БПЛА «Кажан». Гексакоптер здатний скидати боєприпаси й нести на собі до шести зарядів.
«На другому етапі гвардійці провели практичну стрільбу із броньованих машин International MaxxPro, які передали захисникам міжнародні партнери США», — пише пресслужба Генштабу.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
Прикордонники показали, як проходить навчання бійців «Гвардії наступу» (відео)