Хакери злили у мережу документи ядерної програми Ірану — Reuters

Хакерська група Black Reward оприлюднила інформацію, яка стосується іранської ядерної програми.

Про це пише Reuters.

Цей крок кіберспільнота здійснила на підтримку протестувальників в Ірані. Заява, яку хакери опубліковали 22 жовтня, закінчилася словами «В імʼя Махси Аміні та за жінок, життя, свободу».

Раніше Black Reward попереджала, що володіє безліччю даних про програму, включно з контрактами на постачання обладнання. Документи були отримані після зламу пошти іранської компанії з виробництва та розвитку ядерної енергетики.

Хакери звернулися до влади Ірану з вимогою протягом 24 годин звільнити всіх політичних в'язнів і затриманих протестувальників. Влада проігнорувала цю вимогу і по закінченню терміну 50 ГБ даних були злиті у мережу.

«Опубліковані документи містять контракти Іранської компанії з виробництва і розвитку атомної енергії з вітчизняними та зарубіжними партнерами, графіки управління та експлуатації Бушерської електростанції, ідентифікаційні дані та платіжні квитанції інженерів і співробітників компанії, а також паспорти й візи іранських і російських фахівців Бушерської електростанції», — йдеться в повідомленні групи у соціальних мережах.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Чому смерть 22-річної дівчини спричинила масштабні протести в Ірані