«Хочу дивитися все, що завгодно». У Варшаві відкрилися театри й продали майже всі квитки
Getty Images

У столиці Польщі люди розкупили майже усі доступні квитки до низки театрів та кінотеатрів на перші вихідні після тривалого локдауну. 

Як повідомляє Dziennik Gazeta Prawna/PAP, з 12 лютого та попередньо до 28 лютого влада дозволила частково відкритися майже всім культурним установам — кінотеатрам, театрам, філармоніям, операм та виставковим центрам.

Зали дозволили заповнювати лише на 50%, залишаючи порожнім кожне друге місце, а відвідувачі повинні бути у масках. Споживати їжу і напої у залах заборонено.

«Я зателефонувала до каси з таким настроєм, що я хочу дивитися що завгодно», — сказала PAP мешканка Варшави Анна, відвідувачка Національного театру.

У Національному театрі Варшави заявили, що вони розпродали квитки на всі вистави у вихідні 13-14 лютого ще до четверга та кажуть, що розчулені бачити такий ажіотаж.

Люди, з якими репортери поспілкувалися на вході перед першими виставами, розповідають, що збираються повернутись до театру ще декілька разів у наступні тижні, а дехто вже придбав квитки наперед.

У варшавському кінозалі Muranów Cinema також кажуть, що перші квитки продаються добре, особливо на вечірні покази.

Директор варшавського театру Teatr Powszechny розповідає, що квитки на усі їхні вистави 12-14 лютого викупили вже кілька днів тому.

У варшавській театральній студії STUDIO Teatrgaleria також кажуть, що на їхні вистави 13-14 лютого залишилося тільки декілька вільних місць.

Послаблення карантину торкнулося не лише концертної галузі, а й гірськолижних трас. Про це повідомляють польські медіа RMF24 та Gazeta KrakowskaЧерез велику кількість охочих приїхати на відпочинок в п'ятницю виникли великі корки на шляху з Кракова до гірськолижного курорту Закопане.

Польща перепродасть 1,2 млн доз вакцини AstraZeneca Україні