Хто такий Володимир Зеленський? The Wall Street Journal випустив статтю про українського президента
Getty Images

The Wall Street Journal опублікував статтю про українського президента під назвою «Хто такий Володимир Зеленський? Президент України у військовий час — колишня телезірка».

Chas News зібрав основні тези статті. 

Для початку видання згадує про те, що Володимир Зеленський прийшов до влади з невеликим політичним досвідом. До перемоги на виборах він був більш відомим за своєю роллю в серіалі «Слуга народу».

Однак, зауважують у виданні, з моменту початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Зеленський вражає увесь світ своїми діями та закликами до боротьби.

У WSJ зазначають, що попри небезпеку президент України не залишає державу. Видання пише, що Зеленський намагався створити спокійну атмосферу під час скупчення російських військ на кордоні з Україною.

«Але коли 24 лютого по Києву та інших українських містах почали завдавати перших ударів, він різко зосередився на укріпленні оборони, отримавши максимальну підтримку Заходу», — пише видання.

WSJ заявляє, що під час відеодзвінка до європейських лідерів щодо прийняття більш жорстких заходів проти Росії, Зеленський заявив, що вони, можливо, востаннє бачать його живим. Після цього ЄС розширив список санкцій проти агресії Москви.

У WSJ зауважили, що на початку свого перебування на посту український президент намагався налагодити контакт із Путіним, але згодом повернувся обличчям до НАТО та перспектив вступу до Альянсу. Зараз він говорить про вступ України в ЄС, заявляючи, що український народ платить за це дорогу ціну.

Видання також згадує про біографію Зеленського до кар'єри політика. Зокрема його освіту, бізнес, роботу на телебаченні та інше.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Канаді може з’явитися бульвар Зеленського