«Хвора уява наших політиків». Степанов каже, що в нього нема куртки за 620 тис. грн
Getty Images

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов назвав «повним абсурдом» закиди про те, що він одягається в куртку, вартість якої може складати 620 тис. грн. Про це політик сказав у інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Я думаю, що у хворій уяві наших політиків вона дійсно існує. Я ж не думаю, що якась здорова людина може серйозно відноситися до того, що можливо купити одежу за такі ідіотські кошти. З точки зору вартості її. Ну, її не просто у моїй шафі немає. Я вважаю, що це якийсь повний абсурд», – сказав міністр охорони здоров’я.

Раніше кілька видань, зокрема НВ, написали, що міністр одягається в куртку італійського бренду люксового одягу Kiton, вартість якої становить близько $10 тис. (це майже 280 тис. гривень). Видання також вказує, що «у 2019 році Максима Степанова вже бачили у піджаку і сорочці марки Kiton, їхня загальна вартість на той момент становила близько $11 тис.».

Нові опитування підвезли. Українці найменше довіряють Степанову, Стерненку і Марченко. Найбільше — Зеленському і Тимошенко