В інтерв’ю виданню Українська правда мер Дніпра Борис Філатов пожалівся, що український бізнесмен Ігор Коломойський не допомагає боронити місто.
«Якщо ми говоримо про Ігоря Валерійовича Коломойського — я не знаю, де ця людина. Хтось каже, що він знаходиться у Дніпрі, хтось каже, що він перебуває у Буковелі. Тобто його на горизонті не видно взагалі, просто не видно. Відчуття, що його немає. Може, він десь у Буковелі комусь допомагає», — зазначив Філатов.
Фінансово Коломойський теж не допомагає. «Тобто якщо ми говоримо від імені штабу оборони, це нуль, це зеро», — розповів мер щодо грошової допомоги місту у скрутний час.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.