404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Інженери створили справжній світловий меч із «Зоряних воєн»

Інженер і блогер Джеймс Хобсон з каналу the Hacksmith з командою створили повністю функціональний світловий меч із серіалу «Зоряні війни». Меч працює на суміші пропану і кисню, горить при температурі 2204 градуси за Цельсієм і може прорізати метал.

Відео про створення меча і його тестування блогер-інженер виклав на своєму Youtube-каналі. У ролику Хобсон розповідає та показує, як створювався меч і як він функціонує.

 

Як вдалося створити світловий меч

Команда інженерів the Hacksmith працює над створенням робочого прототипу світлового меча вже більше 4 років. Раніше блогери вже показували варіанти меча з нагрітої арматури і титанового стрижня, проте за принципом роботи це були не зовсім світлові мечі.

На цей раз хлопцям вдалося створити прототип меча, який більше підпадає під опис меча з оригінальної історії «Зоряних воєн».

За словами Джеймса Хобсона, створити світловий меч, який би працював повністю автономно, сьогодні поки що неможливо. Причина — для безперебійної роботи плазмового потоку потрібні батареї, здатні виробляти більше енергії, ніж атомна електростанція, а їх розміри при цьому не повинні перевищувати однієї крони.

При створенні прототипу меча інженери використовували принцип об'єднання скрапленого газу з киснем, які під тиском випускаються через ламінарні сопла. Вони генерують висококонцентрований потік газу.

Завдяки додаванню в суміш різних солей можна навіть міняти колір світлового потоку. Таким чином, інженери змогли отримати зелений, жовтий, червоний та інші кольори променя.

Хобсон зазначає, що створений командою прототип світлового меча випускає потік плазми температурою близько 2200° C. При цьому джерелом енергії є  спеціальний «рюкзак», який управляється клапанами. Після налаштувань і випробувань винаходу Хобсон отримав плазмовий потік із таким самим діаметром і довжиною, що й промінь світлового меча. Він може повністю «складатися» й навіть різати метал.

 

Робот-дельфін зможе замінити тварин у неволі