«Синьйор Робінзон» залишить безлюдний острів. Він прожив на ньому 32 роки (фото)
Facebook / Mauro Morandi

З 1989 року Мауро Моранді 32 роки живе на самоті на середземноморському острові Буделлі. Проте вже незабаром 81-річний чоловік повернеться до цивілізації.

Його змушує поїхати влада острова, повідомляє The Guardian.

Facebook / Mauro da Budelli

У 1989 році «італійський Робінзон Крузо» натрапив на Буделлі, острів на північному сході Сардинії, коли його човен зламався. Цей острів відомий своїм пляжем рожевого кольору.

Getty Images

Тоді острову потрібен був новий доглядач, адже старий збирався йти на пенсію. Моранді продав свій човен і вирішив жити на острові. Він оселився у будівлі часів Другої світової війни з видом на затоку.

Facebook / Mauro da Budelli

Проте через погрози від керівництва національного парку архіпелагу Ла-Маддалена, до якого з 2016 року належить острів, Моранді вирішив поїхати. За його словами, влада парку хоче перетворити острів на центр екологічної освіти.

«Я здався. Хоча після 32 років мені дуже сумно їхати», — наголосив чоловік.

Getty Images

Влада острова звинувачує Моранді у незаконній перебудові тієї оселі, де він жив усі ці роки. «Робінзон» збирається переїхати до маленької квартирки на сусідньому острові Ла-Маддалена.

Він сподівається, що Буделлі й надалі буде в безпеці.

Довідка

Раніше Буделлі належав приватній компанії, яка згодом збанкрутувала. У 2013 році острів хотіли продати новозеландському підприємцю. Однак італійська влада цьому. У 2016 році сардинський суддя постановив повернути острів у володіння держави.

З 1990-х років туристам заборонено купатися в морі та гуляти рожевим пляжем Буделлі, звідки часто викрадали пісок. Однак вони можуть провести на острові один день на човні та пройтися стежкою за пляжем.

Протягом останніх років кілька петицій зібрали тисячі підписів, щоб Моранді й надалі жив на острові та працював його доглядачем.  

Мальовниче містечко на Сицилії розпродає будинки від €1