«Їжте багатих». Блогери закликали відписуватися від зірок у TikTok
TukTok

У TikTok стає популярним новий тренд під назвою «Їжте багатих». Блогери закликають користувачів соцмережі якнайшвидше відписатися від заможних знаменитостей, сторінок популярник брендів та компаній, а також від офіційного акаунта TikTok. Блогери хочуть довести, що вони впливають на зірок не менше, ніж знаменитості на них.

Напередодні тіктокер Джина Болонья започаткувала відповідний флешмоб.

«Я знаю, що ви можете любити їх, проте давайте змусимо їх відчути, що ми такі ж важливі, як і вони. Відпишіться від них. Перестаньте дивитися їхній контент, навіть якщо все це (триватиме — Прим. ред.) тільки декілька місяців», — наголосила блогерка.

@iamproudofus

Unfollow all “influencers” watch the cost of products go down. Down. Down. Put your following in small businesses! Give back the power to the people.

♬ original sound - Gigi

Після закликів Болоньї та її послідовників від американських моделей Кайлі та Кендалл Дженнер вже відписалися тисячі користувачів соцмережі. 

Тренд почав набувати популярності після історії з платформою Reddit, користувачі якої вирішили провчити великих інвесторів з Волл-стріт. Тіктокери змогли підняти вартість акцій компанії GameStop більш ніж на 700% усього за тиждень.

Chas News повідомляв, що Prometheus видалить лекції блогерки Онацької через скандальне відео у TikTok. 

Яйко-сподівайко та цюцюрковий злодіяка. Ведучого телеканалу «Київ» відсторонили від роботи за жарти про мову (відео)