404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Кабмін призначив Євгенія Єнтіса новим тимчасовим керівником Державної митної служби
Де Ново

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні звільнив Андрія Павловського з посади в.о. голови Державної митної служби.

Джерело — повідомлення на сайті уряду.

Дослівно пресслужба Кабміну заявила: «Уряд  визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов'язків голови Державної митної служби України Андрієм Павловським та прийняв розпорядження про звільнення Андрія Павловського з посади заступника Голови Державної митної служби України».

Тимчасове виконання обов’язків голови ДМС уряд поклав на заступника голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса.

Перед тим, 19 серпня, Кабмін призначив тимчасово виконуючим обов’язків голови Державної митної служби Андрія Павловського, який був раніше заступником голови відомства.

Про Євгенія Єнтіса

Як повідомляє 24tv.ua, він працює в Державній митній службі на посаді заступника голови. Відповідає за напрямок цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Крім того, Єнтіс раніше був керівником ІТ-відділу проєкту державних закупівель ProZorro. До слова, це пов'язує його з колишнім главою митниці Максимом Нефьодовим, який був одним з ідеологів системи закупівель.

У своїй декларації за 2019 рік Єнтіс вказав зарплату, отриману за місцем роботи в ДП «Прозорро», на суму 1 млн 324 тис. грн. Тобто трохи більше 100 тис. грн на місяць.

Згодом він залишив роботу в ProZorro і займався підприємницькою діяльністю, поки в 2019 році його не призначили заступником керівника Держмитної служби, тоді ще під головуванням Максима Нефьодова.

 

Степанов боротьбу з епідемією поєднає з виборчою кампанією в Одесі. Закон дозволяє