404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Кабмін призначив очільником Державної фіскальної служби чиновника часів Януковича
Логос Україна

Кабінет міністрів України призначив на посаду голови Державної фіскальної служби Вадима Мельника. Про це у Facebook повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді, народний депутат Василь Мокан.

«Призначення Мельника Вадима Івановича — головою Державної фіскальної служби України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину)», — написав Мокан.

Мельник за часів президента Віктора Януковича очолював управління розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління (ГСУ) ДПС України та ГСУ Міністерства доходів і зборів України,

У 2014 році він працював заступником начальника Головного слідчого управління фінрозслідувань ДФС, а пізніше — очолив це управління, інформують УНН і ЛБ. Також у нього є звання полковника податкової міліції.

У 2011 році Мельник виконував обов’язки заступника начальника управління — начальника відділу розслідування особливо важливих справ слідчого управління податкової міліції ДПА України.

З 2011 до 2013 року очолював управління розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ДПС України. Після цього призначений начальником слідчого управління кримінальних розслідувань Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України. Далі переведений на посаду заступника начальника управління, начальник відділу планування та моніторингу слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міністерства доходів у Київській області.

У власності Мельника перебуває земельна ділянка 834 кв. м у селі Велика Чернеччина, що в дев’яти кілометрах від обласного центру — міста Суми. Вартість такої ділянки, згідно з даними декларації, 1300 грн.

Нині Мельнику належить 20% корпоративних прав ТОВ «МЮІ ПЛЮС». Минулого року він задекларував дохід від підприємницької діяльності в 978 тис. грн.

Сім’я Мельників задекларувала понад 2,6 млн грн готівкою, а от стан рахунків у банках у декларації не вказаний.

Згідно з декларацією новопризначеного голови ДФС, у власності родини Мельників перебуває три квартири в Ірпені та одна в столиці — площею 159,4 кв. м, яка придбана у 2014 році за понад 1 млн грн.

За 1,24 млн грн у 2014 році Мельник придбав автомобіль «Range Rover».

У 2021 році утримання одного нардепа обійдеться платникам податків у понад 344 тис. грн