Кабмін звільнив заступника Умєрова, якого він звинуватив у провалі закупівель зброї

У вівторок, 28 січня Кабмін звільнив заступника міністра оборони Дмитра Кліменкова, про звільнення якого просив сам міністр Рустем Умєров.

Про це повідомив Тарас Мельничук, представник уряду у Верховній Раді.

Звільнення Кліменкова відбулося на тлі конфлікту Міноборони з Агенцією оборонних закупівель. 24 січня Рустем Умєров, попри рішення Наглядової ради про подовження контракту з Мариною Безруковою, заявив, що не подовжуватиме угоду з нинішньою керівницею агенції.

Її разом зі своїм заступником міністр оборони назвав тими, хто провалив роботу із закупівлі зброї.

Умєров зазначив, що замість Безрукової директором Агенції оборонних закупівель призначать Арсена Жумаділова — директора Державного оператора тилу. Він підтвердив призначення й додав, що залишиться очільником ДОТ.

Сама ж Безрукова заявила, що залишиться чинною керівницею підприємства. Водночас анонсування нового керівника вона вважає тиском на Наглядову раду. А в Наглядовій раді заявили, що Міноборони намагається керувати АОЗ у «ручному режимі».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Стало відомо, хто увійде до Антикорупційної ради при Міноборони