Капітан футбольної команди «Динамо» (Київ) Віталій Буяльський розповів, що після завершення кар’єри гравця пов’язує своє майбутнє з роботою в якості тренера і вже отримав ліцензію.
Про це футболіст повідомив під час заходу, присвяченого чемпіонству «Динамо» і представленню нового титульного спонсора клубу.
32-річний Буяльський розповів, що вже навчається на тренерських курсах і встиг отримати ліцензію категорії В.
Така ліцензія дозволяє працювати з юнацькими командами і командами у нижчих професійних лігах.
Ліцензія В є наступною після ліцензії С (дитячий тренер) і необхідною для подальшого отримання ліцензій рівня А (тренер або асистент у вищому дивізіоні) та Pro (тренер у європейських лігах або збірних).
«Буду рухатися у цьому напрямку. За 15 років у великому футболі я побачив, що тренерська доля дуже нелегка. Сьогодні є перемоги, а завтра немає — і ти вже не головний тренер, а шукаєш інше місце роботи. Якщо буде можливість після закінчення футбольної кар’єри спробувати себе тренером, я спробую. Мені здається, не варто розпочинати одразу головним тренером, а варто йти по сходинках», — сказав футболіст.
Зараз Віталій Буяльський є капітаном «Динамо» і має чинний контракт з київським клубом до 30 червня 2027 року, тобто ще на два сезони.
Після отримання ліцензії наступного рівня Буяльський сподівається поїздити по Європі, щоб подивитися, як працюють команди в Німеччині, Іспанії та Англії.
«А після цих всіх поїздок виробити в себе в голові якусь модель, за якою я повинен працювати, взяти все найкраще з інших команд, постаратися втілити це в своїй команді, якщо вона в мене буде», — резюмує Буяльський.