За минулу добу відбулося 211 бойових зіткнень. Найгарячішою залишається ситуація на Покровському та Курахівському напрямках.
Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.
Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.
.jpg)
На Харківському напрямку агресор дев’ять разів атакував неподалік Вовчанська, Козачої Лопані та Гоптівки.
На Куп’янському напрямку ворог протягом минулої доби сім разів намагався просунутися до наших позицій неподалік Піщаного, Колісниківки, Лозової та Загризового.
На Лиманському напрямку російська армія атакувала 19 разів в районах Греківки, Дружелюбівки, Новоєгорівки, Зарічного, Тернів та Торського.
На Краматорському напрямку активність ворога вилилася в 16 бойових зіткнень поблизу населених пунктів Часів Яр, Предтечине та Ступочки.
На Торецькому напрямку відбулося 10 боєзіткнень поблизу населених пунктів Торецьк, Неліпівка та Щербинівка, шість ворожих штурмів наші захисники зупинили.
На Покровському напрямку ворог намагався вклинитися в нашу оборону 46 разів. Від початку минулої доби окупанти атакували в районах населених пунктів Миролюбівка, Промінь, Мирноград, Лисівка, Красний Яр, Даченське, Жовте, Чумацьке, Єлизаветівка та Новий Труд. 39 наступальних дій противника зупинили Сили оборони.
За попередньою інформацією, минулої доби наші воїни знешкодили на цьому напрямку понад 250 окупантів, 160 з них — безповоротно. Знищено одну бойову броньовану машину, дві одиниці автомобільної та три одиниці мототехніки окупантів, також пошкоджено одиницю автомобільної техніки та одне багі.
На Курахівському напрямку ворог атакував наші позиції поблизу Сонцівки, Берестків, Зорі, Новодмитрівки, Курахового, Дачного, Дальнього, Катеринівки, Романівки, Антонівки, Ганівки, Єлизаветівки та Успенівки. Українські воїни відбили 37 атак, 11 боєзіткнень досі триває.
Втрати ворога на цьому напрямку з початку доби склали 43 окупанти вбитими та 64 — пораненими, знищено два бронетранспортери, 4 одиниці мототехніки та одну переносну станцію радіоелектронної боротьби.
На Времівському напрямку наші війська відбивали атаки противника поблизу населених пунктів Веселий Гай, Костянтинопольське, Розлив, Велика Новосілка, Новодарівка та Новопіль — вісім атак відбито.
На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили три штурми противника.
На Сіверському, Оріхівському та Гуляйпільському напрямках сьогодні ворог активних дій не проводив.
Сили оборони України продовжують ведення операції в Курській області, на цей час відомо про 22 боєзіткнення, 299 обстрілів населених пунктів та позицій наших підрозділів.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
