Впродовж минулої доби відбулося 170 бойових зіткнень.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках ворог завдав п’яти авіаударів із застосуванням 15 КАБ та здійснив 62 обстріли позицій наших військ та населених пунктів, чотири з них — із РСЗВ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник п’ять разів атакував позиції наших підрозділів в районах Стариці, Круглого та в бік Колодязного, Радьківки.
На Куп’янському напрямку ворог атакував один раз в бік Новоплатонівки.
На Лиманському напрямку українські воїни відбивали три штурми окупантів — в районі населеного пункту Ставки та в бік Озерного.
На Слов’янському напрямку противник штурмував один раз у бік Рай-Олександрівки.
На Краматорському напрямку атаки окупантів не зафіксовані.
На Костянтинівському напрямку окупанти 25 разів штурмували позиції наших оборонців в районах населених пунктів Іллінівка, Плещіївка, Софіївка, Нове Шахове, Вільне та в бік Костянтинівки, Новопавлівки, Кучерового Яру.
На Покровському напрямку ворог здійснив 24 атаки. Окупанти намагалися просунутися у бік населених пунктів Родинське, Новоолександрівка, Шевченко, Покровськ, Гришине, Василівка, Удачне, Муравка, Молодецьке та Новомиколаївка.
На Олександрівському напрямку окупанти штурмових дій не проводили.
На Гуляйпільському напрямку зафіксовано 11 атак окупантів у бік Злагоди, Воздвижівки, Оленокостянтинівки, Чарівного, Цвіткового, Староукраїнки та Привілля.
На Оріхівському напрямку ворог чотири рази атакував в районі Малих Щербаків, Степового та Чарівного.
На Придніпровському напрямку атаки окупантів не зафіксовані.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
