Карта бойових дій в Україні станом на 20 травня

За даними Генштабу, станом на 20 травня росіяни не припиняють ведення наступальних дій у Східній операційній зоні, активні бойові дії ведуть у районах населених пунктів Лисичанськ і Сєверодонецьк.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — закинуті позиції рф, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках змін в стані білоруських військ не спостерігають, але ймовірність ракетних ударів з Білорусі зберігається.

На Сіверському напрямку противник проводить інженерне обладнання позицій в районі населеного пункту Азаровка Брянської області. Здійснив обстріли з артилерії та мінометів населених пунктів Бояро-Лежачі, Бруски, Старі Вирки Сумській області та Грем’яч Чернігівської області.

На Харківському напрямку росіяни намагаються утримати зайняті території та проводять контратаки з метою відновлення втрачених позицій. Бої тривають біля Тернова та Веселого. Окрім того ворожі обстріли зафіксовано поблизу Руських Тишків.

На Слов’янському напрямку окупанти обстрілюють цивільну інфраструктуру біля Довгенького, ВеликоїКомишувахи і Долини.

На Донецькому напрямку росіяни намагаються наступати та обстрілюють позиції ЗСУ із мінометів, ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню та оперативно-тактичної авіації.

На Лиманському напрямку російські загарбники продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Діброва та Закітне.

На Сєверодонецькому напрямку російські військові намагалися штурмувати Сєвєродонецьк, але зазнали втрат і відійшли.

На Бахмутському напрямку, за підтримки артилерії та мінометів, окупанти проводили наступальні дії в районі населеного пункту Вискрива, одночасно намагалися покращити тактичне положення своїх підрозділів неподалік Володимирівки та Василівки. Російські окупанти зазнали втрат в районі населеного пункту Олександропілля.

На Авдіївському напрямку противник, за підтримки артилерії, вів штурмові та наступальні дії в районі населеного пункту Веселе. Зазнав втрат і відступив.

На Курахівському напрямку ворог здійснював масовані артилерійські обстріли цивільної інфраструктури, зокрема й із реактивних систем залпового вогню. Вів наступ в районах Новомихайлівки та Олександрівки, успіху не мав.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках вогнем реактивної та ствольної артилері та мінометів противник уражав інфраструктуру та мирні домогосподарства, вів контрбатарейну боротьбу. В районі населеного пункту Новодарівка зазнав втрат та відійшов на раніше зайняті позиції.

На Південнобузькому напрямку загарбники активних бойових дій не проводили. Обстрілювали житлові будинки із застосуванням мінометів та ствольної артилерії. Продовжували інженерне обладнання позицій та побудову другої лінії оборони.

Зберігається висока ймовірність продовження бойових дій з метою покращення тактичного положення та виходу на адміністративний кордон Херсонської області.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.