Карта бойових дій в Україні станом на 24 липня
Генштаб ЗСУ

Генштаб ЗСУ розповів про ситуацію на фронті станом на ранок 24 липня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація суттєвих змін не зазнала. Підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують посилювати охорону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей.

На Сіверському напрямку ворог здійснив обстріли у районах населених пунктів Гай Чернігівської області та Гудове, Яструбине, Білопілля і Грабовське на Сумщині та веде повітряну розвідку позицій сил оборони.

На Харківському напрямку ворог із ствольної та реактивної артилерії відкривав вогонь в районах населених пунктів Питомник, Петрівка, Новомиколаївка, Старий Салтів, Благодатне, Прудянка, Лісне, Леб’яже, Коробочкине, Дергачі, Перемога та інших.

На Слов’янському напрямку противник обстріляв із артилерії райони Чепіля, Богородичного та Адамівки.

На Краматорському напрямку обстріли зафіксовано біля Стародубівки, Дронівки, Пискунівки, Сіверська, Спірного та Івано-Дар’ївки. Також окупанти задіяли БпЛА.

На Бахмутському напрямку ворог намагається створити умови для проведення наступу на Бахмут та оволодіння територією Вуглегірської ТЕС. Обстріляв військову та цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Зайцеве, Вершина, Берестове, Шуми, Бахмут, Нью-Йорк, Бахмутське, Покровське, Новолуганське, Веселе та інших. Задіяв штурмову та армійську авіацію.

Окупанти вели штурмові дії з метою встановлення контролю над територією Вуглегірської ТЕС з різних напрямків. Українські воїни знову відкинули ворога назад.

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник веде систематичні обстріли в районах населених пунктів Золота Нива, Вугледар, Веселе, Авдіївка, Красногорівка та багатьох інших.

На Південнобузькому напрямку ворог зосереджуений на утриманні займаних позицій. Обстрілював цивільну та військову інфраструктуру біля Червоної Долини, Киселівки, Тернівки, Добрянки, Олександрівки, Кобзарців, Лепетихи та інших.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Головні новини за 23 липня. Ракетний обстріл порту в Одесі та новий посол для Німеччини