Карта бойових дій в Україні станом на 26 квітня

Втрати ворога за 62 дні війни становлять понад 22 тис. військових і тисячі одиниць бойової техніки. 

За даними Генштабу, противник і надалі здійснює наступальні дії у Східній операційній зоні з метою розгрому угруповання Об’єднаних сил, встановлення повного контролю над територією Донецької й Луганської областей, а також утримання сухопутного шляху з окупованим Кримом.

З території окупованого Криму ворог стягуює нову техніку на південь та на схід. 

Блакитним на карті позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — закинуті позиції рф, бордовим — абстрактні «місця бойових дій».

В районі міста Ізюм ворог намагався покращити тактичне положення на напрямках Андріївка – Заводи та Дібровне – Курулька.

На Донецькому та Таврійському напрямках ворог, посиливши обстріли наявними засобами вогневого ураження, намагався просунутись вглиб території України в районах населених пунктів Коровій Яр і Рубіжне, розвинути наступ в напрямку Запоріжжя. Успіху не мав, зазнав втрат.

На Південнобузькому напрямку ворог зосереджує основні зусилля на напрямках Херсон – Миколаїв та Херсон – Кривий Ріг.

В Маріуполі ворог продовжує знищувати місто, блокуючи місцевих жителів та частину наших захисників в районі заводу Азовсталь.

У районі населеного пункту Велика Олександрівка Херсонської області захисники України знищили склад з боєприпасами та велику кількість особового складу ворога (понад 70 осіб вбитими). Точна кількість загиблих уточнюється.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Головні новини про війну в Україні. 26 квітня. ОНЛАЙН