Карта бойових дій в Україні станом на 27 травня

Генштаб ЗСУ повідомляє, що станом на 27 травня ворог поновив наступальні дії на Слов’янському напрямку та обстрілює позиції ЗСУ.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — закинуті позиції рф, бордовим — місця бойових дій. 

На Волинському та Поліському напрямках активність білоруських військ не змінилась, тривають заходи з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території республіки білорусь.

На Сіверському напрямку росіяни прикривають ділянку українсько-російського кордону в Брянській та Курській областях.

На Слобожанському напрямку ворог здійснює підготовку особового складу для доукомплектування мотострілецьких, танкових та артилерійських підрозділів. Завдає вогневого ураження та проводить дистанційне мінування місцевості на маршрутах можливого висування підрозділів наших військ.

На Харківському напрямку росіяни намагаються утримати зайняті позиції та стримати просування ЗСУ.

На Слов’янському напрямку російські окупанти поновили наступ та обстрілюють позиції українських військ.

На Донецькому напрямку активно наступають та ведуть вогонь по українських підрозділах, завдають ракетних ударів, перегруповують війська.

Противник намагається розвинути успіх на Бахмутському напрямку, порушити маршрути логістичного забезпечення та відрізати наші підрозділи від основних сил.

На Лиманському напрямку намагається закріпитись у населеному пункті Лиман.

На Південнобузькому напрямку противник намагається контролювати Херсонську область. Збільшив кількість обстрілів підрозділів наших військ, веде повітряну розвідку, здійснює інженерне обладнання позицій. Посилив угруповання за рахунок перекидання резервних підрозділів.

В акваторіях Чорного та Азовського морів корабельні угруповання росіян продовжують блокування цивільного судноплавства.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Чечні масово викрадають чоловіків, щоб відправити в Україну «добровольцями» — ЗМІ