Карта бойових дій в Україні станом на 3 березня 2026 року

Впродовж минулої доби відбулось 136 бойових зіткнень.

Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках ворог завдав двох авіаударів, скинув три авіабомби, здійснив 105 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема п’ять  із застосуванням РСЗВ.

На Південно-Слобожанському напрямку противник один раз штурмував позиції наших підрозділів в районі Вовчанських Хуторів.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Лиманському напрямку українські воїни відбивали сім атак окупантів в бік населених пунктів Ставки, Дробишеве, Лиман та в районі Середнього.

На Слов’янському напрямку противник 11 разів намагався просунутися вперед у районах населених пунктів Платонівка, Закітне, Різниківка та в бік Озерного.

На Краматорському напрямку противник наступальних дій не проводив.

На Костянтинівському напрямку окупанти десять разів штурмували позиції наших оборонців в районах населених пунктів Плещіївка, Іванопілля, Софіївка та у бік Іллінівки.

На Покровському напрямку ворог здійснив 21 атаку. Окупанти намагалися просунутися у районах населених пунктів Родинське, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке та в бік населених пунктів Новопавлівка і Шевченко.

На Олександрівському напрямку ворог п’ять разів наступав в районах населених пунктів Тернове і Злагода. Іванівка та Гаврилівка зазнали авіаударів противника.

На Гуляйпільському напрямку відбулося 37 атак у районах Гуляйполя, Зеленого та у бік Цвіткового, Залізничного, Варварівки, Святопетрівки, Гуляйпільського, Староукраїнки. Ворог завдав авіаударів по районах населених пунктів Барвінівка, Воздвижівка, Чарівне, Долинка, Любицьке.

На Оріхівському напрямку відбулося одне боєзіткнення з ворогом неподалік Плавнів.

На Придніпровському напрямку наступальних дій ворога не зафіксовано, проте противник завдав авіаудару по населеному пункту Козацьке.

На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не зафіксовано.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Бійці ДШВ звільнили дев’ять населених пунктів на Олександрівському напрямку