Карта бойових дій в Україні станом на 30 червня 2024 року

За минулу добу (станом на 22:00) на фронтв відбулося 117 бойових зіткнень. Найгарячіша обстановка залишалася на Покровському напрямку.

Про це інформує Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

Орієнтовна лінія фронту на Покровському напрямку / Deep State

На Харківському напрямку протягом дня українські захисники успішно зупинили 12 спроб противника покращити своє становище в районі Вовчанська. Російські терористи зазнали втрат і відійшли.

На Куп’янському та Лиманському напрямках загалом кількість бойових зіткнень збільшилась до 13. Ворог намагався відтіснити Сили оборони з позицій в районах Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки, Греківки, Невського та Торського. 5 атак відбито, інші тривали. Ситуація під контролем українських захисників.

Також успіху не мали шість спроб витіснити наших оборонців з позицій в районах Спірного та Виїмки на Сіверському напрямку.

Сім разів агресор безуспішно атакував українських захисників поблизу Калинівки, Григорівки та Часового Яру на Краматорському напрямку. Ще один бій тривав в районі Нового. Втрат позицій та територій не допущено.

На напрямку Горлівка — Торецьк противник за підтримки авіації сім разів атакував позиції українського війська. Ще один бій тривав поблизу Нью-Йорка. Ситуація під контролем Сил оборони.

На Покровському напрямкукількість боєзіткнень збільшилась до 41. Найбільша активність противника зберігається з району Очеретиного. Ворог не полишає спроб вклинитися в наші бойові порядки поблизу Новоолександрівки, Євгенівки, Воздвиженки, Сокола, Новоселівки Першої, Прогреса та Уманського. Наші воїни відбили 29 атак агресора, 12 зіткнень ще тривали.

На Курахівському напрямку ворог здійснив 14 штурмових дій в районах, Красногорівки, Костянтинівки та Парасковіївки. 11 атак успішно відбито. Напруженою залишається обстановка в районі Красногорівки, де тривали три боєзіткнення. Ситуація контрольована.

У порівнянні з попередньою добою активність російських окупантів на Времівському напрямку збільшилася майже вдвічі. Агресор сім разів штурмував передній край оборони в районах Водяного, Урожайного та Старомайорського.

На Оріхівському напрямку відбулося дві атаки ворога в районах Малої Токмачки та Новоданилівки.

На Придніпровському напрямку чергові чотири спроби ворога взяти позиції наших воїнів в районі Кринок зазнали невдачі.

На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Білорусі заявили про «напружену» ситуацію на кордоні. В ДПСУ прокоментували