Карта бойових дій в Україні станом на 31 липня
Генштаб ЗСУ

Генштаб ЗСУ розповів про ситуацію на фронті в Україні станом на ранок 31 липня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація змін не зазнала. 

На Сіверському напрямку ворог утримує в прикордонних районах Брянської та Курської областей окремі підрозділи військ та веде повітряну розвідку БпЛА. Обстріляв об’єкти інфраструктури населених пунктів Залізний Міст Чернігівської та Журавка Сумської областей.

На Слобожанському напрямку противник веде бойові дії вздовж державного кордону України, систематично обстрілює позиції наших військ вздовж всієї лінії зіткнення, щоб утримати зайняті рубежі.

На Харківському напрямку ворог обстрілював із ствольної, реактивної артилерії та танків райони населених пунктів Харків, Слатине, Питомник, Черкаські Тишки, Федорівка, Петрівка, Рубіжне, Мосьпанове, Перемога, Асіївка, Гусарівка та Чепіль. Вів повітряну розвідку БпЛА в районах Прудянки, Дуванки та Шаповалівки. Завдав авіаційного удару біля Старого Салтова.

В напрямку Нова Гусарівка — Гусарівка ворог за допомогою розвідувальної групи намагався уточнити розміщення позицій наших військ, успіху не мав.

На Слов’янському напрямку противник здійснив артилерійські обстріли поблизу Андріївки, Долини, Краснопілля, Мазанівки та Адамівка. Вів штурмові дії біля Дмитрівки, успіху не мав. Біля Долини намагався застосувати диверсійно-розвідувальну групу, але зазнав втрат та відійшов.

На Донецькому напрямку ворог намагається покращити тактичне положення на Бахмутському та Авдіївському напрямках і за допомогою авіації веде штурмові дії.

На Краматорському напрямку здійснював обстріли із артилерії біля Слов’янська, Сіверська, Виїмки, Спірного та Серебрянки. Завдав авіаударів неподалік Спірного та Григорівки.

На Бахмутському напрямку ворог з артилерії обстрілював райони населених пунктів Перевізне, Федорівка, Яковлівка, Покровське, Весела Долина, Семигір’я, Костянтинівка та Залізне. Завдав авіаударів біля Покровського та Бахмута.

У напрямках Роти — Вершина і Покровське — Бахмут намагався провести штурмові дії, з втратами відійшов назад.

На напрямку Стряпівка — Соледар ворог спробував провести дорозвідку позицій, розвідувальну групу противника виявлено та знешкоджено. Зафіксовано ведення повітряної розвідки ворожими БпЛА біля Павлограда, Краматорська та Озерного.

На Авдіївському напрямку окупанти обстріляли райони Новокалинового, Тоненького, Опитного, Водяного, Пісків та Невельського та завдали авіаційних ударів неподалік Авдіївки і Новоселівки. Ворог вів штурмові дії у напрямку Веселе — Піски та Лозівський — Піски, успіху не мав, відійшов.

На Новопавлівському напрямку противник здійснював обстріли в районах населених пунктів Новомихайлівка, Павлівка, Шевченко, Золота Нива, Времівка та Новопіль. Авіаційні удари зафіксовано неподалік Степового і Малих Щербаків.

На Запорізькому напрямку ворог обстріляв райони Чарівного, Оріхова та Кам’янського. Вів повітряну розвідку БпЛА біля Оріхова та Новояковлівки.

На Південнобузькому напрямку противник намагається утримати зайняті рубежі на Криворізькому напрямку. Продовжує обстріли та авіаційні удари для сковування дій наших підрозділів при цьому поповнюючи втрати.

Ворог здійснював обстріли із ствольної артилерії та РСЗВ в районах населених пунктів Осокорівка, Іванівка, Токарєве, Нововоронцовка, Біла Криниця, Андріївка, Веселий Кут, Партизанське, Шевченкове, Благодатне, Українка, Прибузьке та Дніпровське.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Польща підготувала ще вісім гаубиць «Krab» для України