Карта бойових дій в Україні станом на 5 вересня
Генштаб ЗСУ

Генеральний штаб оприлюднив інформацію про становище на фронті станом на ранок 5 вересня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка залишається без суттєвих змін. 

На Сіверському напрямку ворог здійснив обстріли цивільної та військової інфраструктури понад 10 населених пунктів, зокрема Гасичівки, Янжулівки, Миколаївки, Михальчиної Слободи Чернігівської області та Нововасилівки, Нової Гути, Середина-Буди, Бачівська, Яструбиного і Смолиного Сумської області.

На Харківському напрямку противник завдав ударів у районах населених пунктів Дементіївка, Нове, Одноробівка, Борщова, Соснівка, Уди, Руські Тишки, Питомник, Руська Лозова, Слобожанське, Момотове, Петрівка, Байрак, Гусарівка, Чепіль та Мосьпанове. Задіяв БпЛА для корегування вогню артилерії.

На Слов’янському напрямку обстрілів зазнали населені пункти Краснопілля, Дібрівне, Вірнопілля та Богородичне. По населеному пункту Дмитрівка ворог вдарив з авіації.

На Краматорському напрямку противник здійснив обстріли у районах Піскунівки, Донецького, Кривої Луки, Сіверська та Спірного.

На Бахмутському напрямку противник обстріляв райони населених пунктів Білогорівка, Веселе, Зайцеве, Кодема, Майорськ, Бахмутське, Соледар, Бахмут та Миколаївка. Також завдав авіаційного удару біля Костянтинівки, Зеленопілля, Зайцевого, Кодеми та Соледара.

На Авдіївському напрямку обстрілів з мінометів та ствольної артилерії зазнали населені пункти Красногорівка, Мар’їнка, Авдіївка та Водяне.

На Новопавлівському напрямку ворог не вів активних наступальних дій та здійснював обстріли районів населених пунктів Новомихайлівка, Парасковіївка, Керменчик та Времівка.

На Запорізькому напрямку противник обстріляв райони Новополя та Новосілки.

На Південнобузькому напрямку ворог здійснив обстріли в районах населених пунктів Мирне, Степова Долина, Олександрівка, Таврійське, Партизанське, Ольгине, Киселівка, Кобзарці, Біла Криниця, Андріївка, Нововоскресенське, Миронівка, Любимівка, Петрівка. Авіаударів зазнали райони Березнегуватого, Безіменного, Великого Артакового, Сухого Ставка та Білої Криниці. 

Підрозділи ЗСУ успішно відбили ворожий наступ в районах населених пунктів Бахмутське, Весела Долина, Зайцеве, Кодема та Соледар на Бахмутському напрямку, а також в районах населених пунктів Первомайське, Водяне та Невельське на Авдіївському напрямку.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Закарпатська бригада захопили сучасний російський комплекс РЕБ «Силок-01»