Карта бойових дій в Україні станом на 6 серпня

Генштаб ЗСУ розповів про ситуацію на фронті станом на ранок 6 серпня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій. 

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація без змін. Окупанти здійснили артобстріли в районах населених пунктів Гай, Михальчина Слобода Чернігівської області та Нова Гута Сумської області.

На Слобожанському напрямку ворог намагався утримати зайняті рубежі та не допустити наступу ЗСУ. Противник проводив дистанційне мінування місцевості.

На Харківському загарбники здійснили обстріли з артилерії райони Прудянки, Слатиного, Питомника, Петрівки, Коробочкиного, Мосьпанового та Замулівки. Завдали авіаударів біля Верхнього Салтова та Леб’яжого.

На Слов’янському напрямку противник здійснював вогневе ураження із артилерії різних типів неподалік Мазанівки, Краснопілля, Сулигівки, Карнаухівки та Вірнопілля.

На Донецькому напрямку окупанти наступають, основні зусилля зосередили на Бахмутському та Авдіївському напрямках, задіяли штурмову та армійську авіацію.

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли біля Спірного та Івано-Дар’ївки.

На Бахмутському напрямку ворог вів обстріли із танків та артилерії в районах населених пунктів Бахмутське, Торецьк, Білогорівка, Краснополівка, Північне та Вершина. Завдав авіаударів поблизу Зайцевого, Соледара, Бахмута та Берестового.

Вів наступальні бої у напрямках Яковлівка — Вершина та Кодема — Зайцеве, але успіху не мав та відійшов. Веде наступ у напрямку на Бахмут, там тривають бойові дії.

На Авдіївському напрямку противник здійснював обстріли із ствольної та реактивної артилерії неподалік Нью-Йорка, Первомайського, Водяного та Опитного. Завдав авіаційних ударів біля Новоградського, Павлівки та Пречистівки. Вів наступ в напрямку Лозове — Невельське, успіху не мав та відійшов. Проводив перегрупування.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках фіксують обстріли окупантів зі ствольної та реактивної артилерії, танків в районах населених пунктів Вугледар, Павлівка, Шевченко, Новоданилівка, Вільне Поле, Бурлацьке, Зелене Поле, Зелений Гай, Червоне, Степове та Времівка. Також окупанти вдарили з авіації поблизу Мар’їнки, Маліих Щербаків, Новоандріївки, Новосілки та Темирівки.

На Південнобузькому напрямку противник веде оборонну операцію. Основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих районів та завданні максимальних втрат підрозділам Сил оборони.

Ворог здійснював обстріли із танків та різних типів артилерії в районах населених пунктів Лимани, Прибузьке, Таврійське, Луч, Мирне, Партизанське, Благодатне, Широке, Киселівка, Квітневе, Кавказ, Біла Криниця, Білогірка, Добрянка, Осокорівка та Миколаївка. Завдав авіаційних ударів в районі Андріївки, а також балки Хуторської та урочища Плотницького.