Карта бойових дій в Україні станом на 9 вересня
Генштаб ЗСУ

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію про становище на фронті станом на ранок 9 вересня.

Сhas News публікує актуальну карту бойових дій, де блакитним позначені позиції ЗСУ, червоним — позиції рф, жовтим — звільнені території, бордовим — місця бойових дій.

На Волинському та Поліському напрямках, на території білорусі, розпочалися військові навчання, під час яких мають відпрацювати план «звільнення захоплених територій». 

На Сіверському напрямку інтенсивність обстрілів з боку противника значно знизилася. 

На Харківському напрямку ворог продовжив вогневе ураження зі ствольної і реактивної артилерії у районах населених пунктів Уди, Соснівка, Дуванка, Цупівка, Прудянка, Дементіївка, Великі Проходи, Питомник, Руські Тишки, Петрівка, Перемога, Байрак та Костянтинівка.

На Слов’янському напрямку противник здійснював обстріли біля Долини, Краснопілля, Слов’янська та Микільського.

На Краматорському напрямку ворог відкривав вогонь в районах населених пунктів Богородичне, Новомиколаївка, Серебрянка, Сіверськ, Верхньокам’янське, Івано-Дар’ївка, Спірне, Роздолівка та Григорівка.

На Бахмутському напрямку фіксували обстріли поблизу Яковлівки, Соледара, Бахмутського, Бахмута, Веселої Долини, Зайцевого, Нью-Йорка та Веселого.

На Авдіївському напрямку ворог відкривав вогонь в районах Кам’янки, Авдіївки, Первомайського, Водяного та Опитного.

На Новопавлівському напрямку тривали обстріли біля Мар’їнки, Парасковіївки, Новомихайлівки, Великої Новосілки, Новоукраїнки, Пречистівки та Микільського.

На Запорізькому напрямку ворог проводив вогневе ураження в районах населених пунктів Новопіль, Времівка, Полтавка, Залізничне, Червоне, Новоандріївка та Оріхів.

На Південнобузькому напрямку обстріли фіксували в районах населених пунктів Архангельське, Нововознесенське, Миролюбівка, Нововоскресенське, Білогірка, Новогригорівка, Шевченкове, Любомирівка, Тернові Поди, Степова Долина, Мирне, Ольгине, Олександрівка і Таврійське.

Наші захисники успішно відбили наступ противника в районах населених пунктів Уди, Костянтинівка, Вірнопілля, Плоске, Майорськ, Безіменне та Кам’янка.

На Харківському напрямку Збройні Сили України за підтримки місцевого населення просунулися майже на 50 км за три дні. Окупанти намагаються евакуювати поранений особовий склад та пошкоджену військову техніку в райони населених пунктів Вільхуватка та Бородоярське.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Окупантів на Херсонщині не інформують про ситуацію на фронті — розвідка