404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Каруселі», підкуп та відсутність кабінок. Як українці порушували закон під час місцевих виборів
УНІАН

25 жовтня в Україні проходять місцеві вибори. Українці можуть проголосувати до 20:00. Протягом дня спостерігачі зафіксували чимало порушень на виборчих дільницях. Chas News занотував головні правопорушення та цікаві моменти, які відбулися у день виборів.  

З 8:00 в Україні своєчасно відкрилися 29 тис. дільниць. Інші відкрилися із запізненням, проте згодом продовжили роботу в штатному режимі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.  

До 13:00 поліція отримала понад 1,6 тис. заяв про порушення. Правоохоронці порушили 18 кримінальних справ. Пресслужба МВС заявила, що грубі порушення відсутні.

Спостерігачі Комітету виборців Україна та громадської мережі «ОПОРА» заявили, що під час виборів були спроби підкупу та підвезення виборців. Поліцейські зафіксували їх в низі регіонів України: в Києві, Київській, Дніпропетровській та Одеській областях.

«З 12 години ночі правоохоронці затримують автобуси, які їздять по регіонам та возять людей для проведення так званих «каруселей». Такі випадки є в Дніпропетровській області та Києві. Наразі затримали два автобуси з Луганської області, які заїхали до столиці. Люди приїздили голосувати. Таку ж ситуацію виявили в Одеській області. Там організатором був громадян РФ, він вже затриманий», — сказав очільник Нацполіції Ігор Клименко на брифінгу.

У деяких дільницях Житомира та Житомирської області відсутні кабінки. Їх не встигли підготували, розповідають співробітники поліції.

Правоохоронці розповідають, що на дільницях деякі виборці багато разів проходили опитування Зеленського. Серед інтерв’юерів «всенародного опитування» президента України були й неповнолітні.    

Оголення від Femen

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою проголосували на Оболоні у Коледжі морського та річкового флоту. Перед тим, як політик зайшов на дільницю, активістка Femen підняла спідницю. Вона була без спідньої білизни.

Про це повідомляє «24 канал».

Поліція склала адміністративний протокол за дрібне хуліганство стосовно активістки. Жінці загрожує штраф — від 51 до 117 гривень, або ж громадські, або виправні роботи.

Chas News повідомляв, що до 12:00 в Україні проголосували 13,5% виборців. 

Раніше ми писали, що у «день тиші» поліція відкрила 48 кримінальних справ. 

Автобуси з Луганщини та відсутність масок. В Україні спостерігачі зафіксували перші порушення на виборах (відео)