404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Керівники та персонал компаній не хочуть повертатися до офісів після пандемії, вважає Microsoft

Керівники компаній та їхні працівники не хочуть повертатися до колишніх способів ведення бізнесу після закінчення пандемії. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на дослідження компанії Microsoft, яке з’явилося в розпорядженні агентства.

Автори дослідження стверджують, що керівники й працівники не хочуть повертатися до колишніх способів ведення бізнесу після закінчення пандемії. Однак, через відмову від роботи в офісі  у форматі «з 9:00 до 18:00» багато команд відчувають себе менш згуртованими. В результаті індивідуальна продуктивність працівників зростає, але знижується рівень інновацій і креативності.

Керівники бізнесу зосереджені на тому, щоб комбіновані технології працювали ефективно; 95% топ-менеджерів відзначили важливість зміни методів роботи своїх компаній, щоб зробити їх більш інноваційними та гнучкими.

Дослідження з’ясувало, що торік тільки 15% компаній мали гнучкий робочий графік, а зараз так працюють 76%. При цьому 9 з 10 бізнес-лідерів очікують більш гнучкого графіка роботи в довгостроковій перспективі. Працівники бажають проводити 31% робочого тижня за межами традиційного офісу.

Керівники бізнесу вбачають переваги як у продуктивності, так і в ефективності гнучкого робочого графіку. 82% менеджерів відзначають, що продуктивність їхньої компанії залишилася на тому ж рівні або навіть підвищилася в міру переходу людей на віддалену роботу, а 56% констатують економію витрат при такій роботі.

Найбільший виклик, з яким компанії стикаються при переході до гнучкого графіка роботи, пов'язаний з підтриманням згуртованості команди. Основні задачі співробітників при віддаленій роботі — підтримка належних умов праці і збереження командного духу. Майже 40% керівників відзначають, що їм важко створити сильну і єдину культуру в команді, а 61% з них здається, що вони не навчилися ефективно делегувати та розширювати можливості віртуальних команд.

«Для багатьох бізнесів їхня звичайна повсякденна реальність була заснована на традиційній офісній обстановці. Тому багатьом співробітникам складно швидко адаптуватися до нового способу віддаленої роботи», — зазначає генеральний менеджер відділу кадрів в Microsoft EMEA Сара Фішер. Вона додала, що проблема стосується менеджерів і керівників, які мають вирішувати багато питань. Це виконання основних бізнес-цілей в умовах підвищеної невизначеності й забезпечення згуртованості та залученості своїх команд у важкі часи.

Компанія Microsoft спільно з KRC Research, Boston Consulting Group і доктором Майклом Парком з Wharton School провела опитування серед 9 тис. співробітників і керівників бізнесу в 15 країнах Європи, щоб дізнатися про їхній досвід віддаленої роботи та їхні очікування на майбутнє.

 

Попрацюю з дому. Нардепи пропонують врегулювати питання дистанційної роботи