На Київ чекають нові обмеження. Місто включили до «помаранчевої» зони карантину

Щонайменше на найближчих два тижні киянам доведеться згадати про додаткові обмеження та незручності від карантину. Від опівночі 14 вересня Київ включено до «помаранчевої» зони карантинного зонування. Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Будуть забороненені планові госпіталізації в лікарнях, діяльність хостелів та туристичних баз, окрім готелів, роботу розважальних закладів, спортзалів, фітнес-центрів, прийом нових змін в дитячі табори. Скасовуються масові заходи з кількістю учасників більше 100, та розрахунком однієї особи на 20 кв. м.

В Києві спостерігається стабільно високий ріст нових випадків захворювання на коронавірус. Цей показник вже переріс нормативні 125 випадків на 100 тис. населення, тому вводяться нові обмеження.

Влада міста поки не відреагувала на це рішення.

Нагадаємо, через поширення СOVID-19 в Україні запроваджено поділ на карантинні зони, зважаючи на встановлені рівні епідеміологічної небезпеки: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений. Перегляд зонування за епідемічними рівнями відбувається раз на два тижні.