Київ готується евакуювати 3 млн людей у разі повного блекауту
Unsplash

З Києва готуються евакуювати близько 3 млн мешканців у разі повного відключення електрики через російські атаки.

Про це в інтерв’ю The New York Times розповів Роман Ткачук, голова Департаменту муніципальної безпеки КМДА.

«Ми розуміємо, що якщо росія продовжить такі атаки, ми можемо втратити всю нашу електросистему. Якщо не буде електроенергії, не буде ні води, ні каналізації. Якщо справа дійде до цього моменту, ми почнемо інформувати людей і просити їх виїхати», — сказав Ткачук.

За його словами, мешканців столиці проінформують про те, що мережа перебуває на межі збою щонайменше за 12 годин. Водночас Ткачук зазначив, що станом на сьогодні ситуація у Києві контрольована.

Раніше Віталій Кличко заявив, що не виключає повного відключення електроенергії, тепла, води і зв’язку у Києві.

«Ми робимо все, щоб цього не відбулося…Ми не виключаємо. Ми прораховуємо різні сценарії для того, щоб витримати, щоб підготуватися», — сказав мер столиці в ефірі телемарафону.

Кличко закликав киян підготувати необхідні запаси вдома та продумати можливість тимчасового переїзду за місто. Він додав, що у разі найгіршого сценарію пунктів обігріву, які планують розгорнути у столиці, може виявитися недостатньо для всіх мешканців.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Як підготуватись до зими: якими речами та приладами варто запастись українцям