Київське «Динамо» презентувало нову форму, в якій команда гратиме в сезоні-2021/22.
Представили одразу два комплекти — основний та запасний. Виробником форми є компанія New Balance.
У клубі зазначають, що нова форма є «сучасною інтерпретацією спортивного одягу 90-х років, який відрізняється різноманітними принтами та яскравими кольорами». Саме в це десятиліття «Динамо» завоювало вісім титулів чемпіона України та п'ять Кубків країни.
Форма містить на спині слоган «Київ — це ми». Це можно сприймати як натяк головному супернику — «Шахтарю», який через окупацію Донецька зараз так само грає в Києві на «Олімпійському».
«Ми поєднали ескізи традиційної спадщини з так званим вуличним одягом, натхненним 90-ми. Відтак ми створили комплекти, які виглядають сучасними, але водночас мають глибокий зв’язок з історією клубу та міста», — сказав Кенні Маккаллум, генеральний менеджер компанії-виробника.
«Динамо» гратиме у формі New Balance щонайменше три найближчі сезони.