29 червня Київський симфонічний оркестр виступить перед лідерами країн НАТО на саміті у Мадриді.
Про це повідомляє пресслужба оркестру.
У Національному музеї Прадо буде представлена програма, що складається з Симфонії №1 До мажор Максима Березовського та «Мелодії» ля мінор Мирослава Скорика (в аранжуванні для камерного оркестру та клавесина).
«Ми хочемо показати енергію та розмаїту палітру емоцій, якими багата українська музика, її унікальність. Також хочемо засвідчити, що Україна ніколи не залишалася осторонь європейських культурних процесів, а її спадщина органічно вписується в різноманітну карту великої європейської родини», — йдеться у повідомленні.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.