Київську міську військову адміністрацію очолив екскомандувач Сухопутних військ

Президент Володимир Зеленський призначив начальником Київської міської військової адміністрації генерал-полковника Сергія Попка. На цій посаді він замінив Михайла Жирнова.

Відповідний указ опублікований на сайті Офісу президента.

«Глава держави висловив переконання, що бойовий досвід Сергія Попка сприятиме зміцненню оборони й безпеки столиці», — повідомляє пресслужба ОП.

Сергій Попко сухопутні війська

Нагадаємо, що Михайло Жирнов очолював КМВА з 1 березня 2022 року.

Сергій Попко: коротка біографія

Сергій Попко народився 1961 року в Києві. У 1982 році закінчив Київське вище загальновійськове командне училище. Служив командиром взводу, батальйону, командиром частини, начальником штабу механізованої дивізії.

Після закінчення у 2002 році Національної академії оборони України, де пройшов підготовку оперативно-стратегічного рівня, служив на керівних посадах. Також проходив службу в Республіці Ірак.

Сергій Попко

У 2016-2019 роках обіймав посаду командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Потім займав став головним інспектором Міністерства оборони України і в 2020 році був звільнений у запас.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

На Херсонщині за пів години збили два ворожі гелікоптери Ка-52