404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Кіношникам стане простіше знімати спецефекти. Sony випускає нові дисплеї, використані при зйомках «Мандалорця»
Sony Electronics

Фірма Sony оголосила, що розпочне продаж серії модульних дисплеїв, придатних для створення цифрових кінофільмів, повідомляє The Hollywood Reporter.

Раніше фірми Industrial Light & Magic та Epic Games створили такі набори, щоб зняти серіал «Мандалорець» і фільм «Опівнічне небо».

Дисплеї є частиною лінійки Crystal LED від Sony. Це модульні панелі, що раніше продавалися для вивісок. «Екранна техніка» та «модульність» означає, що ви можете робити величезні дисплеї, використовуючи багато панелей, підключених до контролера. Це корисно, якщо ви створюєте віртуальний набір з дисплеїв.

Нові дисплеї корисні для виробництва фільмів: у них є антиблікове покриття і вони яскраві. Абревіатура «XDR» в назві Pro Display XDR від Apple означає «розширений динамічний діапазон» — опис того, наскільки яскравим він може стати.

Однією з переваг нового тла є те, що світло, яке воно випромінює, створює ефект присутності, переконує глядачів у тому, що актори насправді «там». У традиційних зелених екранів, на фоні яких знімають фантастику, тло є рівним і однотонним. Акторів потрібно підсвічувати так, як у місцевості на фоні. Однак, коли ви використовуєте екрани, тло водночас і є освітленням.

Використання дисплеїв також допомагатиме з реалізмом зображення. Якщо персонаж носить, скажімо, світловідбиваючий шолом і його знімають на зеленому фоні, шолом відображав би саме зелений колір. Художникам візуальних ефектів довелося б обробляти картинку так, щоб здавалося, що головний убір відображає інші кольори.

А на нових екранах шолом може відображати зображення навколо нього і постобробка не потрібна.

Sony заявляє, що ці дисплеї мають високу частоту кадрів та функцію 3D. У користувача є вибір, який тип сигналу подавати на них.

Фірма планує зробити їх доступними «влітку», але поки не оприлюднила ціну. Це продукти професійного класу, серія B була розроблена у співпраці з Sony Pictures Entertainment, виробником фільмів від Sony.

Тож незабаром ми дивитимемось фільми та шоу, створені з їх використанням.

Можуть не пережити наслідків пандемії. Голлівудські режисери закликають Сенат врятувати кінотеатри