Китай схвалив свій перший препарат від COVID-19 на основі антитіл

Державне управління з контролю за фармацевтичною продукцією Китаю схвалило перший в країні комбінований терапевтичний препарат від коронавірусу.

Ліки виготовили на основі нейтралізуючих антитіл.

Про це пише The Guardian.

За даними клінічних випробувань, комбінована терапія може знизити ризик госпіталізації та смерті у пацієнтів із групи високого ризику приблизно на 80%.

Зазначено, що моноклональні антитіла — це тип білка, який прикріплюється до шипового білка коронавірусу, зменшуючи його здатність проникати у клітини організму.

Так, лікування включає комбінацію двох препаратів, що вводяться за допомогою ін'єкцій, і може використовуватися для лікування певних випадків, які можуть прогресувати за ступенем тяжкості.

За інформацією видання, ліки спільно розробили Університет Цинхуа, Третій народний шпиталь Шеньчженя та компанія Brii Biosciences.

Як зазначають місцеві ЗМІ, минулого місяця лікування цим препаратом застосовувалося до пацієнтів, інфікованих коронавірусом під час місцевих спалахів.

Раніше Chas News повідомляв, що Україна закуповуватиме ліки від коронавірусу через посередників замість власного виробництва.

Ліки від коронавірусу компанії GSK ефективні проти нового штаму «Омікрон» — дослідження