Китай зменшує зарплату акторам та забороняє «жіночну» поведінку на екранах чоловікам
Unsplash

Китайським компаніям наказали заборонити артистам з «неправильною політичною позицією» та «жіночним» стилем з'являтися на екранах.

Також влада заявила, що потрібно розвивати «патріотичну атмосферу», повідомляє Reuters.

Національне управління радіо та телебачення (NRTA) оголосило, що посилить контроль культурних програм. Також NRTA планує вирішити питання із зарплатами зірок та ухиленням від податків.

Управління заявило, що правила про обмеження оплати праці для акторів потрібно дотримуватися, а також треба залучати артистів до виконання соціальних зобов'язань.

У повідомленні NRTA також зазначили, що слід покласти край тому, що назвали «жіночною» естетикою в телепрограмах. Це ж стосується «вульгарних» інтернет-зірок.

Влада та державні ЗМІ останні кілька місяців переймаються тим, що юнаки в країні мають бути більш мужніми. При цьому засуджують зірок-чоловіків, які роблять макіяж та створюють жіночний образ.

Нещодавно Китай почав активну політику обмежень у різних галузях. Наприклад, країна розгорнула кампанію по боротьбі з комерційними платформами та акаунтами, які публікують «шкідливу» для економіки інформацію.

У Китаї неповнолітнім дозволять розважатись онлайн-іграми лише три години на тиждень